v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Aj vďaka nano impregnácii má môj fotoateliér znovu žiarivo čistý výklad

Aj vďaka nano impregnácii má môj fotoateliér znovu žiarivo čistý výklad 3 júl

Vlastním fotoštúdio, či fotoateliér, pretože fotenie bolo vždy mojou veľkou vášňou. Dnes je teda aj mojím chlebom. A nejde len o samotné fotenie. Rád pomáham ľuďom aj s výberom fotografií, vytváram a tlačím kalendáre, billboardy a pod. Ale to stále nie je všetko.

Čistenie presklených plôch vo výške, výkladov, priečelí, fasád, odstránení, strhnutí bezpečnostných, slnečných fólií a plastových polepov zo skla okien

Vo svojom foto štúdiu taktiež predávam foto rámiky, albumy alebo rôzne doplnky spojené s fotografiou. Ktokoľvek čokoľvek zo sveta fotografie potrebuje, môže sa na mňa vždy s dôverou obrátiť. Samozrejme, okrem iného dbám na to, aby som mal čisté prostredie.

Veľmi si tak dávam záležať na vzhľade výkladu, okolo ktorej denne prejdú desiatky ľudí. Výklad musí byť dokonale čistý, aby si mohli zákazníci pozrieť ponúkané služby a produkty. Nedávno som si teda povedal, že pozvem profesionálnu upratovaciu firmu, ktorá sa o moju čistotu môjho výkladu odborne postará.

Na internete som našiel upratovaciu firmu, ktorá sa mi javila ako spoľahlivá, pričom mala veľmi dobré meno aj v zahraničí. Našiel som teda konečne spoľahlivú firmu na čistenie presklených plôch vo výške, výkladov, priečelí, fasád, a na odstránenie, strhnutie bezpečnostných, slnečných fólií a plastových polepov zo skla okien. Tiež ma zaujímalo Kto vie odstrániť vodný kameň a vykoná odvápnenie skla presklených striech pergol a zimných záhrad

Ok. našiel som aj lacnejšie ponuky, ale obával som sa, že nebudú tak dobrí a svoju prácu neodvedú podľa mojich predstáv. Preto som si dohodol zákazku vo firme A SERVIS LIPKA, ktorá mala veľké množstvo pozitívnych recenzií.

Zavolal som im a po príjemnej komunikácii s pani operátorkou som si dohodol termín návštevy, cenu a všetky ostatné podrobnosti. O dva dni som teda mohol vyzerať z môjho fotoštúdia tím špecialistov. Prišli milí páni, ktorí bol s perfektným čistením hotoví raz-dva.

Najprv kvalitne umyli celý výklad, a to z vonku, aj zvnútra. Umyli dokonca aj rámy a parapety, ktoré boli už dosť špinavé. Ich technológia spočíva v starostlivom umytí čistým rozmyvákom a následným dôkladným utretím sklenenej plochy pomocou stierky s kvalitnou gumou. Guma je na stierke preto, aby sa sklo nepoškriabalo a neponičilo.

Kto odstráni vodný kameň a vykoná odvápnenie skla presklených striech pergol a zimných záhrad

Keď okná uschli, mohli pracovníci A SERVIS LIPKA začať s leštením. Vďaka ich dlhoročným skúsenostiam pritom využívajú tzv. trik suchého čistenia. Leštiace prípravky u nich rozhodne

nehľadajte, pretože používajú suchú a čistú bavlnenú textíliu, ktorou dokonale vyčistia všetky sklenené plochy. Aj keď je tento postup fyzicky náročnejší, prináša výborné výsledky, takže táto technika leštenie nemá konkurenciu široko-ďaleko.

Spoločnosť má totiž v praxi spoľahlivo overené, že pri použití leštiacich prípravkov za mokra, sú po krátkom čase vidieť na oknách esteticky neprijateľné šmuhy a ťahy po leštení. Po Leštenie okien „na sucho“ takéto problémy zásadne neprináša.

A aby bol môj krásne vyčistený výklad čistý ešte veľmi dlho, nechal som naň aplikovať nano impregnáciu GSP čiže GlasProtect, ktorá má výrazný ochranný účinok proti vode a špine. Vďaka upratovacej spoločnosti A SERVIS tak mám dokonale čistý a žiarivý výklad, ktorý sa mi dokonca aj oveľa ľahšie udržuje.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.