v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Okná poisťovne sú s prispením upratovacej firmy ako vymenené

Okná poisťovne sú s prispením upratovacej firmy ako vymenené 30 jún

Do budovy našej poisťovne chodia ľudia denne. Aj preto musíme dbať na to, aby sa u nás dobre cítili a radi sa vracali, ale aj na to, aby bolo u nás stále čisto a poriadok. Niekoľkokrát do roka si preto najímame rôzne upratovacie firmy, ktoré sa starajú hlavne o vzhľad okien.

Kvalitné umývanie a čistenie okien, výkladov, vitrín vo výškach pre sklenené fasády, priečelie v Bánskej Bystrici

No a tých máme v budove naozaj veľa. Žiaľ, nikdy sme neboli celkom spokojní s výsledkami takýchto čistení. Vždy nám niečo prekážalo, ale rozhodne to nebolo tým, že sme nejakí prehnane nároční, vyberaví alebo chronicky nespokojní. Na vine bola v drvivej väčšine prípadov daná firma, ktorá nedokázala svoju prácu odviesť profesionálne.

Jedného dňa sme však narazili na firmu A SERVIS LIPKA, ktorá sa vymykala všetkému, čo sme dovtedy zažili. Podľa recenzií sme vypátrali, že u nich ide o kvalitné umývanie a čistenie okien, výkladov, vitrín vo výškach pre sklenené fasády, priečelie v Bánskej Bystrici.

Zaujalo nás tiež že sme sa tiež dozvedeli akým spôsobom odvápniť, odstrániť vodný kameň zo skiel presklených zimných záhrad a pergol v Bánskej Bystrici.

Už komunikácia s nimi bola veľmi príjemná, rýchla a bezproblémová. Tím pracovníkov prišiel ku nám presne na čas a všetko vybavenie mali so sebou. Vysvetlili sme im naše požiadavky aj predstavy a oni sa dali ihneď do práce.

A výsledok? Nikdy sme nemali tak skvele umyté okná. Boli sme vážne nadšení, a preto sme sa rozhodli, že sa podelíme o našu skúsenosť aj s ostatnými. Ich technológia umývania okien spočíva v starostlivom ošetrení konštrukcie okna čistým rozmyvákom. Nasleduje dôkladné utretie sklenenej plochy pomocou stierky s kvalitnou gumou. Guma je na stierke preto, aby sa okná nepoškriabali a nepoškodili.

Akým spôsobom odvápniť, odstrániť vodný kameň zo skiel presklených zimných záhrad a pergol v Bánskej Bystrici

Keď sú okná suché, začnú pracovníci firmi s leštením. Vďaka svojim dlhoročným skúsenostiam využívajú tzv. trik suchého lštenia. Leštiace prípravky tak u nich rozhodne nehľadajte. Zásadne používajú len suchú a čistú bavlnenú tkaninu, ktorou dokonale vyleštia akékoľvek sklenené plochy. Aj keď je tento postup fyzicky náročnejší, prináša výborné výsledky. Táto technika leštenia tak nemá na trhu konkurenciu.

Spoločnosť má totiž spoľahlivo overené, že pri použití leštiacich prípravkov za mokra, sú po krátkom čase vidieť na oknách esteticky neprijateľné šmuhy a ťahy po leštení. To sa, bohužiaľ, veľmi často stávalo u firiem, ktoré sme k nám do poisťovne pozývali predtým.

Musíme povedať, že sme boli s prácou A SERVIS LIPKA nadmieru spokojní. Naozaj sme nemohli veriť vlastným očiam. Ukázalo sa, že umyť okná možno aj bez problémov, a pritom rýchlo a kvalitne. Na to sme skrátka neboli zvyknutí. Sme si istí, že vznikla dlhodobejšia spolupráca a my budeme oslovovať už len firmu A SERVIS.

Všetci naši zamestnanci uznali, že okná sú perfektne čisté a že sa lesknú už zďaleka. A presne o to nám predsa po celý čas šlo. Aj preto firme A SERVIS ešte raz ďakujeme a onedlho sa budeme tešiť na ďalšiu spoluprácu. Koniec-koncov, kvalita je pre obidve strany to podstatné.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.