v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Okná nášho úradu žiaria už zďaleka. Profesionáli proste nikdy nesklamú

Okná nášho úradu žiaria už zďaleka. Profesionáli proste nikdy nesklamú 30 jún

Ľudia úrady veľmi nemusia, aj keď dobre vedia, že bez nich sa isté veci nepohnú. Náš úrad sa však na negatívne reakcie sťažuje nemôže, práve naopak. Dôvody? Predovšetkým správne vybraní zamestnanci a príjemné prostredie. Dbáme skrátka na to, aby sa klienti u nás necítili ako na dobre známych neosobných chodbách a kanceláriách.

Výškové umývanie okien, servisné a nárazové čistenie presklených fasád, priečelí, vitrín, výkladov v Bánskej Bystrici

Snažíme sa, aby bolo u nás vždy čisto a príjemne. Máme všade plno svetla, vzduchu a pohody. Samozrejme, že len my sami by sme na to všetko určite nestačili. A tak nám s upratovaním a čistotou pomáha upratovacia firma A SERVIS LIPKA. Hľadali sme predovšetkým spoľahlivú firmu na výškové umývanie okien, servisné a nárazové čistenie presklených fasád, priečelí, vitrín, výkladov v Bánskej Bystrici. Na doplnenie požadovaných služieb sme tiež potrebovali využiť systém čistenia, odvápnenia a odstránenia vodného kameňa zo skiel presklených zimných záhrad a pergol. Predovšetkým sa u nás venujú čistote okien, ktorých máme viac ako dosť.

Pozývame ich ku nám dvakrát do roka, aby vykonali generálne umývanie okien a všetkých sklenených plôch. Po pravde, vetí s tomu dosť ťažko, ale po ich čistení s o všetky sklá, resp. ich vzhľad už nemusíme toľko starať. Na kompletné ošetrovanie totiž používajú modernú technológiu a prípravky, ktoré sú veľmi šetrné, a najmä účinné.

Pracujú rýchlo, a pritom starostlivo. Nikdy nevynechajú ani jeden fľak, šmuhu alebo nečistotu. Najprv celú plochu okna perfektne umyjú, vrátane parapetných dosiek a rámov, ktoré bývaju vždy dosť špinavé. To viete, prach mesta a jeho holuby.

Systém čistenia, odvápnenia a odstránenia vodného kameňa zo skiel presklených zimných záhrad a pergol

Používajú pritom čistý rozmyvák, teda čistiaci prípravok. Následne umyté časti dôkladne utrú okna pomocou stierky s kvalitnou gumou. Keď okná uschnú, nasleduje ich leštenie. Tu im pomáha vlastný systém, ktorý stojí a padá len na čistej bavlnenej tkanine. Ide o ich vlastnú technológiu tzv. trik suchého leštenia, ktorá sa skvele osvedčila.

Pracovníci majú s touto technikou dlhoročné a dobré skúsenosti, pretože komerčné prípravky nie sú na leštenie okien vhodné. Dôvodom je, že keď sa okná leštia za mokra, môžeme na nich – už po krátkom čase – pozorovať ťahy po leštení a nevzhľadné šmuhy, ktoré dokonale pokazia celkový dojem z umytého okna.

Aj keď je takéto leštenie na sucho fyzicky náročnejšie, pracovníci naň nedajú dopustiť. Leštia pomaly, sústredne a a veľmi dôkladne, aby tak dosiahli stopercentnú čistotu a lesk. Priznávam, že my by sme okná nedokázali vyleštiť tak krásne a precízne.

Keď ideme na druhý deň do práce, vidíme rozdiel už zďaleka. Aj pani upratovačky, ktoré sa nám starajú v úrade o poriadok, si nemôžu vynachváliť ako ľahko sa im okná neskôr čistia. Sme vážne radi, že sme na firmu A SERVIS LIPKA natrafili a máme s nimi dlhodobejšiu spoluprácu.

Rozhodne nemáme v pláne hľadať niekoho nového, keďže sme maximálne spokojní. Aj keď je firma trochu drahšia, rozhodne sa oplatí do kvality, profesionality a odbornosti investovať o čosi viac. Napokon náš finančný úrad si zaslúži mať dobrú povesť a spokojných klientov.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.