v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Dokonalé čisté okná a plastickú chirurgiu predsa nemožno oddeliť

Dokonalé čisté okná a plastickú chirurgiu predsa nemožno oddeliť 30 jún

Naša plastická chirurgia sa zameriava predovšetkým na pomoc ľuďom, ktorí chcú vyzerať lepšie. Dodávame im sebavedomie a pomáhame, aby sa cítili vo svojej koži. Pritom je však dôležité, aby mali rovanké pocity v ordinácii alebo v čakárni. Dbáme teda na vysokú úroveň čistoty a upratovanie je v našich priestoroch každodennou normou.

Umenie bez poškodenia skiel odstrániť, strhnúť plastové celopolepy, bezpečnostné a tieniace fólie zo skla okien a výkladov v Bánskej Bystrici

Aby sme udržiavali všetky miesta plastickej chirurgie v dokonalej čistote, pozývame si párkrát za rok aj upratovaciu firmu, najmä na umývanie okien. Vystriedali sme ich už niekoľk, ale so žiadnou sme neboli nikdy stopercentne spokojní. Dôvodov bolo viac ako dosť. Napríklad prišli neskoro, prácu neurobili dobre, prípadne odriekli termín úplne.

Tentoraz sme si ale na výbere dali naozaj záležať a hľadali sme dlho a poctivo. Predovšetkým sme si pozorne prečítali množstvo recenzií. Hľadali sme spoločnosť ktorá vie bez poškodenia skiel odstrániť, strhnúť plastové celopolepy, bezpečnostné a tieniace fólie zo skla okien a výkladov v Bánskej Bystrici. Potrebovali sme tiež umývanie a čistenie silne znečistených okien, vitrín, výkladov a výškové umývanie presklených fasád, priečelí, odvápnenie od vodného kameňa presklených pergol, zimných záhrad.

Aj vďaka tomu tak zvíťazila spoločnosť A SERVIS LIPKA, ktorá v recenziách jednoznačne vynikala. Keď sme do firmy zavolali, boli sme milo prekvapení rýchlou a pohodovou komunikáciou, ako aj ústretovým prístupom, pretože sa nám firma prispôsobila bez najmenších problémov.

Tím pracovníkov prišiel ku nám presne, pracovali rýchlo, koordinovane a boli veľmi milí. Musím povedať, že s takým personálom sme sa ešte nestretli. Nič pre nich nebol problém a splnili všetky naše požiadavky. Keď umývali okná, dávali si na práci naozaj záležať a nevynechali ani jednu šmuhu alebo miestečko.

Umývanie a čistenie silne znečistených okien, vitrín, výkladov a výškové umývanie presklených fasád, priečelie, odvápnenie od vodného kameňa presklených pergol, zimných záhrad

Najprv okná dôkladne poumývali, pričom nevynechali rámy ani parapety. Technológia umývanie okien tejto firmy spočíva v starostlivom ošetrení čistým rozmyvákom a následným dôkladným utretím sklenenej plochy pomocou stierky s kvalitnou gumou. Táto stierka je veľmi šetrná a guma sklo chráni pred poškriabaním. Potom pracovníci firmy počkali, kým okná dokonale uschnú, aby sa mohli začať s leštením.

Leštenie nás fakt prekvapilo, pretože nepostupovali tak, akoby ste očakávali. Nemali totiž žiadne leštiace prípravky. Tie sú – podľa ich slov – na leštenie okien celkom vhodné, pretože

sa po nich objavujú šmuhy, ktoré nevyzerajú pekne. Namiesto komerčných prípravkov tak používajú čistú bavlnenú tkaninu, ktorá vyleští všetky sklá úplne dokonale.

Pravda, takáto práca je fyzicky náročnejšia, ale tento spôsob – tzv. trik suchého leštenia – má svoje jednoznačné výsledky. Dnes som veľmi rada, že sme si vybrali práve firmu A SERVIS LIPKA a zverili im naše okná. Keď s prácou skončili, boli sme z výsledku úplne nadšení.

Odvtedy, kedy ku nám pozývame upratovacie firmy, sme totiž nemali ani jedinú pripomienku ku kvalite a nenašli sme žiadny problém. Vieme, že keď budeme potrebovať zase perfektne umyť a vyleštiť okná, rozhodne pozveme A SERVIS. Po tejto skvelej skúsenosti na ne nedáme dopustiť. Ešte raz touto cestou ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.