v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Z okien hotela je zase krásny výhľad. Umyli a vyleštili ich totiž skúsení profesionáli

Z okien hotela je zase krásny výhľad. Umyli a vyleštili ich totiž skúsení profesionáli 29 jún

V našom hoteli si dávame záležať na všetkom, čo pre našich hostí robíme, takež všetko musí byť perfektné. Od služieb na recepcii, cez pohodlie na izbách až po vynikajúce jedlá v kuchyni. A aby sa naši hostia cítili takme ako doma, dbáme aj na čistotu v celom hoteli.

Akým spôsobom umyť, vyčistiť a odstrániť vodný kameň a zavápnenie zo skiel presklených pergol, zimných záhrad, sklenených priečelí, fasád, okien a výkladov v Poprade

Zistili sme však, že naše sily na dokonalé upratovanie občas nestačia. Predovšetkým umývanie okien je ťažká práca. Hotel je veľký a okien máme naozaj veľa. Preto sme si najali profesionálnu firmu A SERVIS LIPKA, ktorá sa zameriava na čistenie a umývanie okien, ale aj na čistenie kobercov, podláh, resp. odstráni aj graffiti alebo pleseň. Tiež má skúsenosti akým spôsobom umyť, vyčistiť a odstrániť vodný kameň a zavápnenie zo skiel presklených pergol, zimných záhrad, sklenených priečelí, fasád, okien a výkladov v Poprade. Aký je postup v odstránení, strhnutí plastových polepov, bezpečnostných fólií zo skiel okien a výkladov.

Keď sme do firmy zavolali, milo nás prekvapila už samotná komunikácia. Bola príjemná a úplne bezproblémová. O dva dni sme sa tak mohli pripravovať na tím ich odborných pracovníkov. Treba zdôrazniť, že boli pracovití a precízni. Už od prvého okamihu bolo na nich vidieť, že svojej práci perfektne rozumejú a robia ju radi.

Najprv teda umyli celú plochu okna, a to vrátane parapetov a rámov, ktoré boli najmä zvonku už dosť zašpinené. Mali so sebou špeciálne pripravený rozmyvák, takže im to išlo veľmi šikovne. Potom okná zbavili zvyšnej vody, a to pomocou stierky s kvalitnou gumou. Tá okno chráni pred poškrabaním a poničením.

Keď okná uschli, mohli začať s ich leštením. Používali bavlnenú, čistú tkaninu, ktorá je súčasťou ich vlastnej technológie, tzv. triku suchého leštenia. Pracovníci A SERVIS-u tak vôbec nepoužívajú leštiace prípravky, pretože nie sú na leštenie okien vhodné.

Aký je postup v odstránení, strhnutí plastových polepov, bezpečnostných fólií zo skiel okien a výkladov

Dôvodom je aj to, že keď sa okná vyleští za mokra, možno na nich po krátkom čase vidieť ťahy po leštení a nevzhľadné šmuhy, ktoré dokoanale pokazia dojem z umytého okna. Aj keď je leštenie „na sucho“ fyzicky náročnejšie, pracovníci vedia čo robia a dajú si na tom záležať. Okná preto čistia pomaly, kúsok po kúsku, aby dosiahli skvelý výsledok.

Takto vyleštené okná potom zostanú perfektne čisté a lesklé ešte niekoľko týždňov po ich odchode. To si všimli aj naše domáce upratovačky, ktoré ním hovorili, že takto vyleštené okná sa oveľa lepšie a ľahšie umývajú. Musíme teda s radosťou priznať, že práca firmy A SERVIS je dokonalá a nemá ani jednu chybičku. Okná hotela sa lesknú už zďaleka.

Pracovníci firmy vždy vyhovejú našim požiadavkám a spolupráca, či komunikácia je s nimi skvelá. Málokedy natrafíte na firmu, ktorej nemáte čo vytknúť. Pre náš hotela je to práve táto profesionálna upratovacia spoločnosť.

Keď teda budeme zase potrebovať umyť okná, určite sa obrátime len na nich. Naši hoteloví hostia majú krásne čistý výhľad zo všetkých okien, čo je pre nás prioritou. Spokojní hostia, ktorí sa radi vracajú a majú na hotel pekné spomienky, ostáva pre nás to najdôležitejšie. Preto môžeme s dôverou spoločnosť A SERVIS LIPKA odporučiť aj vám.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.