v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

S oknami a vitrínami nášho múzea si s prehľadom poradili profesionáli

S oknami a vitrínami nášho múzea si s prehľadom poradili profesionáli 29 jún

Naše mestské museum sa môže pýši veľkými priestormi pre výstavy rôzneho druhu. Okrem stálych expozícií mávame inštalácie, ktoré vydržia napríklad jeden rok. Cieľom však vždy je, aby boli všetci návštevníci spokojní. Aj preto treba dbať na poriadok a čistotu. Platí to aj pre všetky výlohy, ktoré sa musia perfektne lesknúť, aby boli vidieť všetky exponáty.

Ako efektívne leštiť, čistiť a umývať vitríny, presklené plochy sklenených fasád, pergol, zimných záhrad, okien, priečelí a výkladov v Poprade

Samozrejme, že sa pritom nijako nedá vyhnúť rôznym otlačkom, fľakom a stopám po prstoch menej disciplinovaných návštevníkov. Aj preto takmer denne všetky výlohy čistíme. Ale aspoň raz za rok pozývame profesionálnu upratovaciu firmu, ktorá vyčistí všetko, takpovediac od podlahy. Dokonale umyjú nielen každú výlohu, ktorých máme naozaj požehnane, ale aj všetky okná, ktorých tiež nie je málo. Usúdili sme, že hľadáme firmu, ktorá vie efektívne leštiť, čistiť a umývať vitríny, presklené plochy sklenených fasád, pergol, zimných záhrad, okien, priečelí a okien v Poprade. A má skúsenosti ako odstrániť zo skiel vodný kameň, zavápnenie, a zvyšky lepidiel po strhnutých celopolepoch a bezpečnostných fóliách

Keď sme sa rozhodovali, koho vyberieme tentoraz, dali sme prednosť firme A SERVIS LIPKA, ktorá mala na internete veľa pozitívnych recenzií od ľudí, ale aj od firiem.

To nás utvrdilo v tom, že sa nemusíme obávať sklamania alebo problémov. Zavolali sme im a k nášmu prekvapeniu o tri dni bol u nás bol tím profesionálnych pracovníkov.

Všetko vybavenie a techniku mali so sebou, takže nebolo potrebné, aby sme im stáli za chrbtom a kontrolovali ich. Pracovali rýchlo, kvalitne a svedomito. Urobili všetko tak, ako sme si to predstavovali. Najprv kvalitne umyli všetky okná a výlohy, a to každej strany. Na oknách dokonca umyli aj rámy a parapety, ktoré boli už dosť špinavé.

Ako odstrániť zo skiel vodný kameň, zavápnenie a zvyšky lepidiel po strhnutých celopolepoch a bezpečnostných fóliách

Ich technológia umývanie okien alebo výkladov spočíva v starostlivom umytí čistým rozmyvákom a následným dôkladným zotretím sklenených plôch pomocou stierky s kvalitnou gumou. Guma je na stierke preto, aby sa okná nepoškriabali a nezničili.

Keď okná a vitríny uschli, začali pracovníci A SERVIS LIPKA s leštením. Vďaka dlhoročným skúsenostiam využívajú tzv. trik suchého čistenia. Leštiacie prípravky teda u nich rozhodne nehľadajte, pretože používajú iba suchú a čistú bavlnenú tkaninu, ktorú dokonale vyleštia všetky sklenené plochy. Len tak, rukami a kusom bavlny.

Aj keď je tento postup fyzicky náročnejší, prináša výborné výsledky a ich technika leštenia preto nemá na trhu konkurenciu. Spoločnosť A SERVIS má totiž spoľahlivo overené, že pri použití leštiacich prípravkov za mokra, sú už po krátkom čase vidieť na oknách esteticky neprijateľné šmuhy a ťahy po leštení.

Keď firma skončila, boli sme s výsledkom spokojní a doslova nadšení. Všetky okná a vitríny žiarili dokonalou čistotou. Sme vážne radi, že sme si firmu A SERVIS objednali, pretože výsledok stál naozaj za to. Okná dokonca vydržali čisté veľmi dlho a oveľa ľahšie sa aj umývali. Po tejto skúsenosti už inú firmu ani nechceme a budeme verní týmto profesionálom.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.