v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Perfektne čisté okná u nás dávno neriešime. Spolupracujeme s odborníkmi

Perfektne čisté okná u nás dávno neriešime. Spolupracujeme s odborníkmi 29 jún

Plaváreň, ktorú máme uprostred mesta má mnoho stien zo skla. Vďaka tomu je veľmi obľúbená, pretože sa pri plávaní alebo vo vírivke môžete kochať krásou za oknami, a pritom zostať v teple. Aby boli všetci naši návštevníci spokojní a radi sa k nám vracali, dodržiavame tú nielen hygienu a poriadok, ale dbáme na to, aby boli všetky okná dokonale čisté. S našim personálom však na všetko nestačíme sami, pretože mnohé okná sú pomerne vysoko.

Systém a spôsob ako efektívne čistiť, odvápňovať a umývať vo výškach zimnej záhrady, pergoly, fasády, priečelia, okná a výklady

Hľadáme firmu, ktorá má systém a spôsob ako efektívne čistiť, odvápňovať a umývať vo výškach zimnej záhrady, pergoly, fasády, priečelia, okná a výklady. Ďalej riešime či strhávať, alebo škrabať plastové celopolepy zo skla okien a výloh Využívame teda služby skúsenej profesionálnej firmu, ktorá sa vyzná aj vo umývaní okien vo výškach. A tak už niekoľko rokov spolupracujeme so spoločnosťou A SERVIS LIPKA.

Máme totiž s nimi naozaj skvelé skúsenosti a môžeme ich odporučiť všetkým, ktorí práve hľadaju niekoho na dokonalé umytie okien. Firmu sme našli na internete. Nielenže tu mali precízne popísané všetky svoje služby, ale prečítali sme si aj množstvo kladných ohlasov a recenzií od ich spokojných zákazníkov.

Nakoniec, kliknite si! Všetko je pekne prehľadné, takže získate kompletný prehľad o tom ako pracujú a či môžete od nich očakávať. No a čo všetky tie pozitívne recenzie na ich služby? Po pravde, ani v najmenšom neklamali, to vám môžeme potvrdiť z vlastnej skúsenosti.

Komunikácia s nimi je vždy príjemná a v každom smere bezproblémová. Nikdy nemeškali a svoju prácu odviedli vždy na jednotku. Veľkým plusom je, že firma využíva len skúsených profesionálov a odborne preškolených pracovníkov, ktorí používajú vysokokvalitnú techniku a moderné prostriedky na umývanie a ošetrovanie okien.

Strhávať, alebo škrabať plastové celopolepy zo skla okien a nákladov

Budem úprimní. Zo začiatku sme mali isté obavy, že nám firma pošle dajakých neskúsených brigádnikov, ale to sa nepotvrdilo. Po prvý raz sme dokonca sledovali, ako pri svojej práci postupujú a musíme povedať, že sme sa nikto s takýmito ťahúňmi ešte nestretli.

Najprv okná a presklené steny dôkladne umyjú kvalitnými čistiacim prípravkami. Ich technológia ošetrovania okien spočíva v starostlivom umytí čistým rozmyvákom a následným dôkladným utretím sklenenej plochy pomocou stierky s kvalitnou gumou. Stierka je k oknu veľmi šetrná a vďaka gumenej lište ho chráni pred poškriabaním.

Keď okná dokonale uschnú, pustia sa pracovníci firmy do leštenia. Hneď po prvýkrát nás ten ich leštiaci posup trochu prekvapili. Nepostupovali totiž tak ako sme očakávali, ba ani tak, ako sme to poznali z domova. Nemali po ruke žiadne leštiace prípravky. Podľa ich slov nie sú na leštenie vhodné, pretože sa po nich objavujú šmuhy, ktoré nevyzerajú pekne.

Namiesto nich používajú len čistú bavlnenú tkaninu, ktorá dokonale vyleští všetky okná. Pracovníci si skvele poradili aj s čistením okien a skiel vo výške, a to vďaka horolezeckému vybaveniu a vysokozdvižnej plošine. A SERVIS LIPKA je teda firma plná skúsených profesionálov a my sme radi, že sme ich máme.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.