v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Oknám v bytovom dome pomohla špičková robota upratovacej firmy

Oknám v bytovom dome pomohla špičková robota upratovacej firmy 29 jún

Pred časom sme dokončovali časť nových bytových domov na okraji mesta. Aj preto bolo potrebné byty dôkladne pripraviť na odovzdanie ich nedočkavým majiteľom. Museli sme si byť istí, že všetky sú v perfektnom stave, teda bezpečné, a najmä čisté. Keď sme ale všetko skontrolovali, všimli sme si, že bude potrebné poctivo poumývať okná.

Akým spôsobom zaistiť vyčistenie od vodného kameňa zašlých a zavápnených skiel presklených pergol, zimných záhrad, sklenených fasád, výkladov a okien

A tak sme začali riešiť akým spôsobom zaistiť vyčistenie od vodného kameňa zašlých a zavápnených skiel presklených pergol, zimných záhrad, sklenených fasád, výkladov a okien. Kto Vám dnes bez poškodenia skiel strhne a odstráni plastové celopolepy zo skla okien, výkladov a bezpečnostných a tieniacich fólií.

Na stavenisku totiž stavebné práce stále pokračovali, takže sa naokolo prášilo. Okolité dostavané byty tak mali dosť špinavé okná. Odovzdať ich v takomto stave nebolo možné. Zabezpečili sme teda upratovanie a vyčistenie okien prvotriednou firmou, pri ktorej sme si mohli byť istí, že sa o všetky okná postarajú dokonale.

Išlo o spoločnosť A SERVIS LIPKA, ktorá nás zaujala pozitívnymi recenziami. Do firmy sme teda obratom zavolali a už o dva dni nám boli jej zamestnanci pripravení pomôcť. To bolo vážne skvelé, lebo sme ani nečakali, že ich reakcia bude taká rýchla. Pracovníci A SERVIS LIPKA boli presní, dobre naladení, perfektne vybavení a ihneď sa vrhli do práce – umývanie okien Žilina.

Výsledok ich práce stál naozaj za to, pretože všetky okná boli krásne lesklé a precízne umyté. Ak sa pýtate ako to docielili, radi vám to povieme, lebo nejde o žiadne tajnosti. Predovšetkým svojou odbornosťou, dôkladnosťou a s využitím moderných technológií.

Kto Vám dnes bez poškodenia skiel strhne a odstráni plastové celopolepy zo skla okien, výkladov a bezpečnostných a tieniacich fólií

Najskôr všetky okná dôkladne umyli. Nezabudli ani na rámy alebo parapety. Ich technológia umývania spočíva v starostlivom umytí čistým rozmyvákom a dôkladným zotretím sklenených plôch pomocou stierky s kvalitnou gumou. Práve táto gumená lišta zabráni tomu, aby sa okná pri čistení poškriabali.

Počkali, kým okná a sklenené plochy uschli a potom začali s ich leštením. Leštili na sucho, teda len s pomocou čistej bavlnené tkaniny. Toto čistenie označujú „trik suchého leštenia.“ Pravda, je síce fyzicky náročnejšie, akokeby použili bežný leštiaci prípravok, ale treba zdôrazjiť, že je zároveň oveľa kvalitnejšie.

Pracovníci firmy nám vysvetlili, že pri použití leštiacich prípravkov zostanú na skle nepekné šmuhy a otlačky. To sa ale nestane práve preto, firma využíva túto bavlnenú textíliu. Postup majú už roky vyskúšaný a vždy perfektne funguje. Niet pochýb, že bez zásahu firmy A SERVIS LIPKA by sme taký výsledok nedosiahli.

Počas dňa tak umyli všetky okná na bytovom dome, a nebolo ich práve málo. Keď som prišiel na kontrolu, bol som nadmieru spokojný. Cez všetky okná bol krásny výhľad, nikde žiadny prach a šmuhy. A tak sme mohli odovzdávať byty nájomníkom s dobrým pocitom.

Dokonca aj sami nájomníci vyzdvihovali celkovú čistotu a príjemné prostredie v dome, čo nás potešilo. Takže touto cestou chceme firme A SERVIS LIPKA ešte raz poďakovať za jej ústretovosť, rýchlosť, skvelú komunikáciu a prvotriedny výsledok.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.