v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Okná v rodinnom dom nám vyleštili skúsení profesionáli na jednotku

Okná v rodinnom dom nám vyleštili skúsení profesionáli na jednotku 29 jún

Babička s dedom vlastnia veľký rodinný dom, ktorý je už z polovice prázdny. Obaja totiž bývajú už roky na prízemí a vrchné poschodie ostalo prázdne. Pretože maju svoje roky a mnoho vecí už nezvládnu tak akoby chceli, radi im pomáhame s upratovaním.

Práce vo výškach na čistenie a umývanie okien, výkladov a odvápnení, odstránenie vodného kameňa zo sklenených pergol, zimných záhrad a sklenených priečelí a fasád

Hľadáme pre nich firmu na Práce vo výškach na čistenie a umývanie okien, výkladov a odvápnení, odstránenie vodného kameňa zo sklenených pergol, zimných záhrad a sklenených priečelí a fasád. Ďalej sme tiež v tejto otázke riešili akú chémiu použiť na odstránenie lepidla po strhnutých celopolepoch na skle okien a výkladov

Nedávno ale bolo času málo, tak sme si aj my vzali na pomoc profesionálnu upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA, ktorá sa vzorne postarala o všetky okná v celom dome. Teda umyli a vyleštili 20 okien. Do firmy som zavolala a objednala si najbližší termín. A už o dva dni sa v dome starých rodičov ohlásil tím skúsených pracovníkov, ktorí sa dali do práce. Treba zdôrazniť, že uch technika umývania okien je jedinečná a dokonalá.

Predovšetkým si dávajú záležať na tom, aby pri umývaní nevynechali ani jediný kúsok konštrukcie okna a pr finálnom leštení postupujú rovnako. Najprv všetky okná, teda nielen sklá dôkladne umyjú, vrátane rámov aj parapetných dosiek.

Ich technológia umývanie okien spočíva v starostlivom umytí okna čistým rozmyvákom a následným, veľmi dôkladným zotretím sklenenej plochy pomocou stierky s kvalitnou gumou. Práve stierka s gumou zabezpečí, aby boli okná umyté šetrne a bezpečne, tak aby nedošlo k poškriabaniu skla, príp. jeho zničeniu.

Potom pracovníci počkajú, kým skla zaschnú, aby sa mohli venovať finálnemu lešteniu. Rozhodne u nich nenájdete dajaké lacné leštiace prostriedky, ktoré po istom čase vytvoria na sklách nepekné fľaky a šmuhy. Potom by to vyzeralo, že sa okná ani neumývali.

Akú chémiu použiť na odstránenie lepidla po strhnutých celopolepoch na skle okien a výkladov

Pri umývaní sklenených plôch tak nesmú na oknách zostať žiadne zvyšky starého, teda pôvodného leštidla. Hrozilo by totiž reálne riziko, že leštidlo o nejaký čas – pod vplyvom poveternostných podmienok – na skle „vystúpi“ a boli by viditeľné nevzhľadné stopy a mapy po leštení. Pracovníci firmy A SERVIS LIPKA tak využívajú tzv. trik suchého leštenia.

Okná leštia iba bavlnenou tkaninou, ktorú majú vyskúšanú a vďaka ktorej dosahujú výborné výsledky. Vďaka tomu po leštení nezostanú na sklách škaredé šmuhy. Sklá sa perfektne

lesknú a vyzerajú ako zrkadlo. Môžem to potvrdiť, pretože som babičku niekoľko hodín po čistení okien navštívila a presvedčila sa o kvalite práce tejto firmy na vlastné oči.

Babička s dedom si výsledok tiež pochvaľovali, pretože pracovníci A SERVIS LIPKA boli rýchli, ústretoví a veľmi milí. Odpovedali im na všetky otázky, a babičke dokonca poradili, ako sa o okná starať ešte lepšie. Som rada, že sme sa rozhodli práve pre túto pomoc. Ak to bude potrebné, veľmi radi firmu A SERVIS LIPKA oslovíme znovu.

Rozhodne tak môžeme jej služby odporučiť všetkým, ktorí potrebujú dôkladne vyčistiť svoje okná. Aj tu platí, že špičkovú kvalitu možno dosiahnuť len s preverenou technológiou a špeciálnymu prípravkami.. I keď je firma o čosi drahšia, rozhodne sa jej služby vyplatia.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.