v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Okná mojej veterinárnej ambulancie sú ako zrkadlo. Bez profíkov by to nešlo

Okná mojej veterinárnej ambulancie sú ako zrkadlo. Bez profíkov by to nešlo 29 jún

Už nejaký ten piatok prevádzkujem na okraji mesta veterinárnu ambulanciu pre všetky zvieratká a domácich miláčiko. Aby sa pacientom u nás páčilo a boli v náležitom pokoji, snažíme sa čakáreň vybaviť hračkami a spríjemniť tak celé prostredie. Samozrejem, že denne dbáme hlavne na čistotu a poriadok.

Vysoký lesk a umývanie a čistenie okien, sklenených fasád, priečelí a výkladov vo výške v Žiline

Pridodzene, že bez čistých okien by to vôbec nešlo. Keďže som aj s kolegami naozaj dennodenne vyťažená, nemáme skoro na nič iné čas. A tak som musela na umývanie okien v ordinácii aj v čakárni objednať profesionálnu upratovaciu firmu. Ktorá zaistí Vysoký lesk a umývanie a čistenie okien, sklenených fasád, priečelí a výkladov vo výške v Žiline. A ktorá dokáže odstrániť vodný kameň, odvápniť umyť a vyčistiť sklenené pergoly a zimné záhrady.

Vyberala som dlho a pozorne, aby som si bola istá kvalitou a odbornosťou. Nakoniec som siahla po spolčnosti A SERVIS LIPKA, ktorá mala na webe veľa pozitívnych recenzií. Nielen od súkromníkov, ale aj rôznych, dokonca veľkých firiem, čo ma presvedčilo.

Do firmy som teda zavolala a už dva dni sme mohli očakávať tím pracovníkov A SERVIS LIPKA. Milo ma prekvapilo, že sa ihneď pustili do práce, a pritom boli milí, usmiati a komunikatívni. Najprv všetky naše kvalitne umyli, a to z vonku aj zvnútra.

Umyli dokonca rámy aj parapety, ktoré boli už dosť špinavé. Ich technológia umývanie okien spočíva v starostlivom umytí čistým rozmyvákom a následným, veľmi dôkladným utretím sklenených plôch pomocou stierky s kvalitnou gumou. Guma je na stierke preto, aby sa okná nepoškriabali a nezničili.

Odstránenie vodného kameňa, odvápnenie a umývanie a čistenie sklenených pergol a zimných záhrad

Keď okná uschli, začali pracovníci s finálnym leštením. Vďaka dlhoročným skúsenostiam využívajú tzv. trik suchého čistenia. Bežné leštiace prípravky teda u nich rozhodne nehľadajte, pretože zásadne používajú iba suchú a čistú bavlnenú tkaninu, ktorou dokonale vyleštia všetky sklenené plochy.

Aj keď je tento postup fyzicky náročnejší, prináša výborné výsledky a ich technika leštenia nemá konkurenciu. Spoločnosť má totiž spoľahlivo overené, že pri použití leštiacich prípravkov za mokra sú po krátkom čase vidieť na oknách esteticky neprijateľné šmuhy a ťahy po leštení. Vďaka suchému lešteniu však nič také nehrozí.

Dokonca si skvele poradili aj s nejakými starými nálepkami, ktoré niektorí klienti, prevažne deti, lepia na okná. Po skončení ich práce som bola vážne nadšená, pretože okná sa leskli už z diaľky. Dokonca ešte niekoľko týždňov po ich odchode to u nás vyzeralo, akokeby sme okná práve umyli, čo ma úprimne tešilo.

Rozhodne vám teda môžem teda upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA s čistým svedomím odporučiť, keďže je v každom smere spoľahlivá. Má veľmi schopný, profesionálny a ústretový tím pracovníkov a naviac, výsledok ich práce je skutočne bezkonkurenčný.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.