v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Nanoimpregnácia premenila sklá recepcie na žiarivo čistú plochu

Nanoimpregnácia premenila sklá recepcie na žiarivo čistú plochu 29 jún

Pracujem na recepcii a musím nielen skvele reprezentovať hotel, ale tiež musím na mojom pracovisku udržiavať dokonalý poriadok. Ten je dôležitý, pretože recepcia je vždy to prvé, čo si hostia všimnú, keď vojdú do hotela. Recepcia pritom má veľkú presklenú stenu, ktorá sa pomerne ťažko udržiava. Aj preto každý rok – aspoň dvakrát za sezónu – k nám pozývame profesionálnu upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA. Pretože vieme že je schopná spoľahlivo čistiť, umývať a odstrániť vodný kameň a zavápnenie skiel z presklených pergol, zimných záhrad, slnených priečelí, fasád, okien, vitrín a výkladov v Pokrade.

Čím spoľahlivo čistiť, umývať a odstrániť vodný kameň a zavápnenie skiel z presklených pergol, zimných záhrad, slenených priečelí, fasád, okien, vitrín a výkladov v Poprade

Ďalej nemá problém v realizácii a má systém ako odstrániť zvyšky lepidiel po odstránených a strhnutých polepoch a bezpečnostných fóliách zo skiel okien, vitrín a výkladov.

Máme s nimi už niekoľkoročné skúsenosti a nikdy sme neboli z výsledku ich práce sklamaní. Práve naopak. Keď sme ich po prvýkrát vyhľadali, vybrali sme si na základe množstva kladných ohlasov a recenzií na webe. A nesklamali sme sa. Vždy prídu na čas, majú všetko vybavenie so sebou, sú rýchli a veľmi milí. S ich prácou nemožno byť nespokojný.

Najskôr pracovníci firmy dokonale umyjú všetky sklenené plochy a okná, vrátane všetkých rámov a parapetných dosiek. Pracujú pritom dôkladne, takže nevynechajú ani centimeter konštrukcie. Pri tejto práci používajú osvedčený a čistý rozmyvák, teda čistiaci roztok. Po umytí okna utrú sklenenú plochu pomocou stierky s kvalitnou gumou. Tá veľmi dobte ochráni okná pred možným poškriabaním alebo poškodením.

Keď sklá okná uschnú, vezmú si bavlnenú tkaninu a začnú sklo – kúsok po kúsku – leštiť. Nepoužívajú žiadne leštiace prostriedky, pretože podľa ich slov nie sú vhodné. Po istom čase totiž zanechávajú na skle nepekné šmuhy, čo dokonale poskazí celkový dojem z umytých okien. Leštenie na sucho je síce fyzicky oveľa náročnejšie, ale konečný výsledok, podľa pracovníkov A SERVIS LIPKA, proste stojí za to.

Kto dokáže odstrániť zvyšky lepidiel po odstránených a strhnutých polepoch a bezpečnostných fóliách zo skiel okien, vitrín a výkladov

Touto osvedčenou metódou vždy dosiahnu skvelý lesk a čistotu. Potom na našu sklenenú stenu v recepcii ešte nanesú špeciálny prípravok GlasProtect – GSP. Ide o modernú formu impregnácie skiel s dlhodobým účinkom proti špine a vode. Naimpregnované sklá sa potom toľko nešpinia a vydrží čistá podstane dlhšie.

No a to je presne to, čo u nás potrebujeme, pretože recepcia je tiež o dokonalom vzhľade. Dbáme na to, aby neboli sklá ušpinené a neboli na nich žiadne šmuhy. Aj keď je firma A SERVIS LIPKA o trošku drahšia ako iné, ktoré sme na internete s nadriadenými hľadali, určite sa do ich odbornej práce vyplatí investovať.

Keď od nás firma odišla, sklenená stena v recepcii sa dokonale leskla, a to dokonca už od vchodových dverí. Takže je podstatne lepšie uprednostniť vysokú kvalitu a nepozerať sa len na cenovky. Aj preto teraz chodím rada do práce. lebo nemusím neustále sledovať sklo, hľadať na ňom šmuhy a potom ich pracne čistiť.

Som si istá, že len s našimi silami by sme taký skvelý výsledok nikdy nedosiahli. Nemáme totiž po ruke profesionálnu techniku, prostriedky, ba ani prax, tak ako „naša“ firma A SERVIS. Preto im chcem ešte raz za celý náš hotel srdečne poďakovať.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.