v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Krásne čisté okná v reštaurácii? Bez pomoci profíkov by to jednoducho nešlo

Krásne čisté okná v reštaurácii? Bez pomoci profíkov by to jednoducho nešlo 29 jún

S mojim obchodným partnerom sme sa pred nejakým časom rozhodli, že si otvoríme vlastnú reštauráciu. Bohužiaľ na vybudovanie novej sme dosť veľký kapitál nemali, a tak sme sa rozhodli, že nejakú prevádzku radšej odkúpime. Pravda, pátrali sme po nej dlho, ale napokon sme našli to, čo sme hľadali. Hľadali sme firmu ktorá vie vyčistiť a umyť okná, sklenené fasády a priečelie. Ktorá sa zaoberá čistením a umývaním presklených pergol, zimných záhrad a výkladov v Žiline.

Vysoký lesk na oknách je možný, keď sú okná, sklenené fasády a priečelie dobre umyté

Reštike sa veľmi nedarilo, takže tu bolo isté riziko. Mali sme však dobrý plán, ktorému sa dalo veriť. Skrátka, výzvy všetkého druhu, to je niečo pre nás dobrodruhov. Rozhodli sme teda priestory zrenovovať a vrátiť ich znovu do života. Keď sme skončili s rekonštrukciou a prerábkami, bolo všetko pripravené na otvorenie. Chýbalo už len jedno – umyť okná.

Nemohli sme predsa otvoriť bez toho, aby bolo všetko naokolo úplne dokonalé. Poviem to bez mučenia. Sami sme si na toľko rôznych okien netrúfli. Navyše sme už boli vyšťavení a všetku energiu sme už minuli. Musel to za nás spraviť niekto iný.

Preto sme sa rozhodli najať si odbornú firmu A SERVIS LIPKA, ktorá na internete vynikala svojimi recenziami nielen o menších, alebo väčších firiem, ale aj od bežných zákazníkov. Zavolali sme im a po príjemnom rozhovore s operátorkou sme sa na všetkom dohodli. Už o dva dni sme tak mohli vyzerať tím skúsených profíkov. Prišli ku nám načas, milí a dobre naladení, takže sa dali bez dlhých rečí hneď do roboty.

Čistenie a umývanie presklených pergol, zimných záhrad a výkladov v Žiline

Najprv kvalitne umyli všetky okná, ako z vonku, tak aj zvnútra. Umyli dokonca aj rámy a parapety, ktoré boli očividne veľmi špinavé. Ich technológia umývanie okien spočíva v starostlivom umytí čistým rozmavákom a následným, veľmi dôkladným zotretím sklenených plôch pomocou stierky s kvalitnou gumou.

Guma je na stierke preto, aby sa okná nepoškriabali a nezničili. Keď plochy vyschli, mohli pracovníci firmy začať s leštením. Vďaka dlhoročným skúsenostiam využívajú tzv. trik suchého čistenia. Leštiace prípravky preto u nich rozhodne nehľadajte, pretože používajú iba suchú a čistú bavlnenú plienku, ktorou dokonale vyčistia všetky sklenené plochy.

Aj keď je tento postup fyzicky náročnejší, dosahujú vďaka nemu výborné výsledky a ich technika leštenie nemá konkurenciu široko-ďaleko. Spoločnosť má totiž spoľahlivo overené, že pri použití leštiacich prípravkov za mokra, sú po krátkom čase vidieť na oknách esteticky neprijateľné šmuhy a ťahy po leštení.

Počas leštenia „na sucho“ však žiadne problémy nehrozia. Keď som sa do reštaurácie vrátil, už z diaľky som videl, ako sa všetky naše okná krásne lesknú. Bolo teda jasné, že práve s touto firmou sme urobili ten správny krok, ktorý bol zásahom do čierneho. Spoločnosti A SERVIS LIPKA sa preto chceme ešte raz poďakovať za ich prvotriedne služby.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.