v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Dokonale čisté okná môžu byť hračka. Zvoľte profesionálov a nano impregnáciu

Dokonale čisté okná môžu byť hračka. Zvoľte profesionálov a nano impregnáciu 29 jún

Pozná to hádam každý majiteľ dajakého reštauračného zariadenia. Snažíte sa, snažíte, ale okná, podlahy, a vlastne všetko okolo vás, nikdy čisté dlho nevydrží. Nielenže je všade kvôli vareniu a parám veľa vlhkosti, ale pri práci s horúcim olejom sú všade fŕkance, prípadne vaši zákazníci veľa kultúrnosti nepobrali, takže po nich tiež čisto neostane.

Kto vie vyriešiť problém a zaistiť odstránenie vodného kameňa a zavápnenie skiel a vyčistiť a umyť horizontálne strechy pergol, zimných záhrad, výkladov, vitrín, okien a sklenených priečelí a fasád v Poprade

Samozrejme že najviac tým trpia okná, resp. v našom prípade výklad v bistre. Ľudia na sklo často siahajú, takže je špinavé od detí aj od jedla. Jednoducho, žiadna sláva. Aj keď výklad umývame naozaj často, nestačí to. Okrem toho nedosiahneme až celkom navrch, pretože je vysoký. Jednoducho na všetko nie je čas. Večer je človek často rád, že zatvorí a ide domov, takže si viete predstaviť, ako je vyklad občas vyzerá.

Keďže to bolo pred časom už neúnosné, rozhodli sme sa zavolať upratovaciu firmu, ktorá nás problémov s čistým výkladom zbaví. Zavolali sme do spoločnosti A SERVIS LIPKA, najmä kvôli skvelým recenziám na webe. Hľadali sme predovšetkým kto vie vyriešiť problém a zaistiť odstránenie vodného kameňa a zavápnenie skiel a vyčistiť a umyť horizontálne strechy pergol, zimných záhrad, výkladov, vitrín, okien a sklenených priečelí a fasád v Popradě.

Ďalej sme chceli poznať niekoho kto pozná čím odstrániť lepidlo po strhnutých a odstránených polepoch, z bezpečnostných a tieniacich fólií zo skiel okien a výkladov. Už o tri dni sme čakali tím pracovníkov, ktorá boli veľmi ochotní a pohotoví, takže sme dohovorili na všetkom, čo sme potrebovali.

Najskôr výklad umyli, dokonca nezabudli ani na rámy, parapety a všetko naokol. Ich technológia umývania spočíva v starostlivom umytí čistým rozmyvákom, teda roztokom. Nasleduje dôkladné utretie umytej sklenenej plochy pomocou stierky, ktorá má kvalitnú gumovú lištu. Tá zabráni tomu, aby sa sklo poškrabalo.

Čím odstrániť lepidlo po strhnutých a odstránených polepoch, z bezpečnostných a tieniacich fólií zo skiel okien a výkladov

Potom počkali, kým plocha zaschne a začali s leštením. Leštili na sucho, pomocou vlastnej bavlnené tkaniny. Tomuto druhu leštenia sa hovorí „trik suchého leštenia.“ Je síce fyzicky náročnejšie, ako pri použití leštiaceho prípravku, ale zároveň je podstatne účinnejšie. Ak totiž používame leštiace prípravky, na skle zostanú nepekné šmuhy a otlačky.

Na záver nám aplikovali nano impregnáciu, ktorá má špeciálny ochranný účinok proti vode a špine, resp. zabraňuje uchyteniu plesní a vodného kameňa. Ba čo viac. Pracovníci firmy nám vysvetlili, že impregnácia chráni aj pred nepriaznivým vplyvom UV žiarenia.

Nanovrstva je totiž extrémne odolná a trvanlivá. Jedno ošetrenie ochráni okná alebo výklady na celých 5 rokov. Naše bistro sa tak vďaka pomoci A SERVIS-i za niekoľko hodín premenilo takmer na nepoznanie. Na skle neboli žiadne otlačky, šmuhy, škvrny, ale všade sme videli len dokonalú čistotu a žiarivý lesk ošetrného skla.

Po pravde firma A SERVIS LIPKA predbehla všetky naše očakávania. A musíme tiež uznať, že aj niekoľko mesiacov po ich odchode sa náše sklá výkladu udržujú čisté oveľa ľahšie, než pred ich ošetrením. Takže s radosťou konštatujeme, že práca tejto firmy je dokonalosť sama.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.