v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Výklady svadobného salónu pre nás čistí len profesionálna spoločnosť

Výklady svadobného salónu pre nás čistí len profesionálna spoločnosť 28 jún

Vlastním svadobný salón, kde prenajímam šaty v širokom výbere, ale aj plesové róby, či šaty pre družičky. Salon je pomerne veľký a má dve poschodia. Prvé je v druhom a ďalšie na treťom poschodí presklenej budovy. Obe sú teda za stenami zo skla, kde sú pravidelne vystavované šaty, ktoré sú v sezóne práve „in.“

Nárazové aj servisné umývanie výkladov, okien a čistenie presklených pergol, zimných záhrad, fasád a priečelí v Žilině

A keďže musí byť na ne riadne vidieť, musia sa naše výklady doslova lesknúť. Samozrejm, zvnútra to robíme pravidelne, takže ich umývame a leštíme. Zvonku je to ale problém. Umyť sklá na dvoch poschodiach amatér nezvládne. Aj preto k nám pozývam – aspoň dva razy do roka – upratovaciu firmu. Zatiaľ som však ale so žiadnou nebola celkom spokojná.

A tak hľadáme nárazové aj servisné umývanie výkladov, okien a čistenie presklených pergol, zimných záhrad, fasád a priečelí. Ako tiež riešime efektívne strhnúť a odstrániť celopolep zo skla okien, výkladov a priečelí

Zmenilo sa to, keď som natrafila na spoločnosť A SERVIS LIPKA. Táto firma robí totiž česť slovám profesionál, spoľahlivosť a kvalita. Dodržali všetko, čo sľúbili. Prišli k nám presne na čas, pracovali rýchlo a starostlivo. Ich postup ošetrovania okien je podľa mňa jedinečný, pretože som nič podobné u predchádzajúcich firiem nevidela.

Najprv perfektne umyli celú plochu okna, vrátane parapetov a rámov, ktoré boli zvonku už poriadne zašpinené. Mali so sebou čistý rozmývák, teda čistiaci roztok. Potom všetky okná dôkladne utreli okna pomocou stierky s kvalitnou gumenou lištou, ktorá okno chráni pred poškrabaním alebo náhodným poškodením.

Ako efektívne strhnúť a odstrániť celopolep zo skla okien, výkladov a priečelí

Keď výklady uschli, vrhli sa na ich leštenie. Pričom použili bavlnenú, čistú tkaninu. Vlastne ide o ich firemnú technológiu označovanú ako tzv. trik suchého leštenia. Pracovníci tak vôbec nepoužívajú leštiace prípravky, pretože nie sú pre leštenie okien vhodné. Dôvodom je, že keď sa okná leštia za mokra, po krátkom čase na nich vidieť ťahy po leštení a nevzhľadné šmuhy.

Aj keď je leštenie na sucho fyzicky náročnejšie, pracovníci naň nedau dopusiť. Leštia pomaly, sústredene, kúsok za kúskom, aby dosiahli skvelý efekt. Takto vyleštené okná zostanú dokonale čisté a lesklé ešte niekoľko týždňov po ich odchode.

A to nielen vďaka lešteniu, ale aj vďaka nano impregnácii, ktorú na výklady naniesli. Ide o tzv. nešpinavú úpravu skiel. Táto technológia zásadnou mierou zníži náklady na údržbu výkladov, predlžuje ich životnosť a vylepšuje optický vzhľad.

Impregnácia tak poskytuje ochranný účinok proti vode a špine a bráni uchyteniu plesní, vodného kameňa, resp. vzniku škvŕn, napríklad od hrdze. Vďaka upratovacej firme A SERVIS LIPKA tak môžem vystavovať svadobné šaty v perfektne čistých výkladoch, čo je nielen skvelý pocit majiteľa, ale aj vítaná pomoc pre môj každodenný biznis.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.