v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Umývanie okien vo výškach je úlohou pre skúsených profesionálov

Umývanie okien vo výškach je úlohou pre skúsených profesionálov 28 jún

V istej výškovej budove máme prenajaté celé jedno poschodie. Moji zamestnanci tak majú nielen pokoj pre prácu, ale aj krásny výhľad na mesto, pretože sídlime v štvrtom poschodí. Výhľad je skutočne krásny, no treba sa oň pochopiteľne starať. A keď sa pýtate ako, je to celkom prosté. Treba sa skrátka pravidelne postarať, aby boli okná dokonale čisté.

Špeciálne práce vo výškach na čistenie a umývanie sklenených fasád, priečelí, okien, pergol, zimných záhrad a výkladov v Trenčíne

Má to však jeden háčik. Nielenže je okien viac ako dosť, ale sa veľmi nepohodlne umývajú. To viete, štvrté poschodie je už pre naše upratovačky dosť rizikové sústo. Aj preto si niekoľkokrát do roka pozývam spoľahlivú a preverenú spoločnosť A SERVIS LIPKA, ktorá sa o okná vždy perfektne postará. Hľadali sme Špeciálne práce vo výškach na čistenie a umývanie sklenených fasád, priečelí, okien, pergol, zimných záhrad a výkladov v Trenčíne. Ďalej, kto dokáže strhnúť celopolepy na skle výkladov a okien drží veľmi pevne, ako ich zložiť a odstrániť vrátane tieniacich a temniacich fólií.

Stačí im len zavolať niekoľko dní vopred a oni vám zabezpečia najbližší možný voľný termín. Tiež sa s vami dohodnú na cene a na presnej hodine príchodu ich zamestnacnov. Za niekoľko rokov spolupráce sa nikdy, žeby meškali alebo nám v niečom podstatnom nevyhoveli. A SERVIS LIPKA sa snaží pre svojich klientov urobiť vždy maximum možného.

A okrem toho, ich technológie ošetrovania okien je naozaj precízna a praxou osvedčená. Najprv všetky okná kvalitne umyjú špeciálnym rozmyvákom, vrátane rámov a parapetných dosiek. Potom zo sklenených plôch utrú všetky zvyšky vody a vlhkosti. Pomáha im v tom stierka s pružnou gumovou lištou, ktorá bráni poškodeniu okien.

Keď sú sklá okien dokonale suché, môžu začíať s ich starostlivým leštením. Rozhodne u nich nenájdete nejaké lacné leštiace prostriedky, ktoré po krátkom čase na skle vytvoria nepekné šmuhy a ťahy po leštení. Často to potom vyzerá, že sa okná snáď ani neumývali.

Celopolepy na skle výkladov a okien držia veľmi pevne, ako ich zložiť a odstrániť vrátane tieniacich a temniacich fólií

Pri umývaní sklenených plôch preto nesmú zostať na oknách ani žiadne zvyšky starého leštidla – hrozilo by reálne nebezpečenstvo, že staré leštidlo – o nejaký čas – pod vplyvom poveternostných podmienok „vystúpi“ a budú tak viditeľné nevzhľadné stopy a mapy po leštení. Pracovníci firmy preto využívajú tzv. trik suchého leštenia.

Spočíva v tom, že okná sa leštia len bavlnenou tkaninou, ktorú je dokonale odskúšaná a ktorej použitie prináša výborné výsledky. Po takomto leštení tak nezostanú na skle žiadne šmuhy. Naše okná sa tak perfektne lesknú aj niekoľko týždňov po ich odchode.

Musím povedať, že na lepšiu firmu som ani naraziť nemohol. Našiel som ich raz pri surfovaní na internete. Začítal sa do ich webových stránok a recenzií, ktoré ich len chválili. Preto som sa dnes i ja rozhodol podeliť sa o svoju skúsenosť, pretože si to firma zaslúži. Nielen pre svoju bezproblémovú komunikáciu, ale aj perfektne odvedenú prácu.

Upratovacia spoločnosť A SERVIS LIPKA je tak rozhodne spoľahlivou, profesionálnou firmou, ktorá sa postará o okná nielen vo výškovej budove, ale na každom mieste, ktoré je pre vás miestom práce alebo vašim domov. Stačí ich len s dôverou osloviť.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.