v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Čisté okná k materskej škôlke patria. Nám pomohla profesionálna firma

Čisté okná k materskej škôlke patria. Nám pomohla profesionálna firma 28 jún

Keď sme pred časom s koegami premýšľali, koho si najmeme na umývanie okien v našej materskej škôlke nebolo to ľahké rozhodovanie. Potrebovali sme totiž nájsť niekoho, kto sa odborne, či skôr, profesionálne venuje aj výškovému umývaniu okien.

Umývanie okien a výkladov, presklených fasád, pergol, zimných záhrad vo výške

Zásadným dôvodom bolo, že máme jednu časť škôlky kompletne presklenú, a to vo výške druhého poschodia. Preto na údržbu a čistenei tejto časti, potrebujeme niekoho, kto sa vyzná v umývaní vo výškach, resp. má na takéto náročné práce príslušný certifikát. Firma vie výškové umývanie okien a výkladov, presklených fasád, pergol, zimných záhrad vo výške.

Čím Vie tiež čím a ako sa dá strhnúť a odstrániť polep zo skla výkladov.

Po pravde, hľadanie nám dalo trochu zabrať, lebo nájsť spoľahlivú, skúsenú a odborne zdatnú firmu nebola maličkosť. Nakoniec sa na nás usmialo šťastie a my sme si vybrali firmu A SERVIS LIPKA, ktorá sa nám zo všetkých ponúk pozdávala najviac.

A prečo? V profile mala A SERVIS LIPKA veľké mnoho pozitívnych recenzií, nielen od veľkých, malých firiem, ale aj od súkromých osôb. No a keď sme sa na ich webstránkach dočítali ako pri tejto práci vlastne postupujú, vedeli sme, že to budú pre nás tí praví.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.