v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Ak chcete naozaj čisté okná, netrápte sa! Zverte ich profesionálnej firme

Ak chcete naozaj čisté okná, netrápte sa! Zverte ich profesionálnej firme 28 jún

Každý, kto podniká a má dajaký obchod veľmi dobre vie, že zákazníka nemôže prilákať len tovarom, ale aj prostredím v ktorom predávate. Musíte dbať na to, aby sa u vás cítil príjemne. Prvým prikázaním tak musí byť čistota a poriadok. Ja vediem svoj obchod so športovým oblečením priamo v meste a mám k dispozícii dve poschodia.

Profesionalitu spoznáte hneď na kvalite a spôsobe ako sa tiež dajú čistiť a umývať sklenené fasády, okná, priečelia, pergoly, zimné záhrady a výklady v Trenčíne

Obe sú bohato presklené, takže v nich vystavujem časť sortimentu, aby mal tak každý možnosť vidieť niečo inšpirujúce. Samozejme, že zákazníka nemôžem lákať na znečistené výklady. Žiaľ, pred časom v našej ulici prebiehala rekonštrukcia jedného z domov, takže som mala výlohy poriadne zašpinené od poletujúceho stavebného prachu. A keď trochu zapršalo, boli výklady môjho obchodu na zaplakanie.

Povedala som si, že sa s tým trápiť nebudem a objednám profesionálnu firmu, ktorá mi s čistením pomôže. Navyše, druhé poschodie je z ulice pre bežný rebrík dosť rizikové. Zasadla som si teda za počítač a pustila sa do hľadania. Našla som niekoľko upratovacích firiem, ale upútala ma len jedna. Spoločnosť A SERVIS LIPKA ponúkala tie najlepšie služby.

Rozpoznali sme Profesionalitu na kvalite a spôsobe, ako tiež možno čistiť a umývať sklenené fasády, okná, priečelia, pergoly, zimné záhrady a výklady v Trenčíne. Toto sa dopĺňa zo službou odstránenia, strhnutia plastových celopolepov zo skiel výkladov a okien.

Okrem toho som si prečítala od jej klientov len samú chválu, takže som sa pre nich rozhodla aj z tohto dôvodu. Pani operátorka bola v telefóne veľmi príjemná a ustretová. Obratom mi ponúkla niekoľko možných termínov. A keď som potrebovala na druhý deň dohodnutý termín zmeniť, firma s tým nemala najmenší problém.

Keď ku nám dorazil tím pracovníkov, mali so sebou všetko vybavenie aj prostriedky, takže sa dali ihneď do práce. Najprv výklady perfektne umyli rozmyvákom, a to aj vrátane rámov. Potom sklenené plochy okien utreli pomocou stierky, ktorá má kvalitnú gumenú lištu. Vďaka nej sa okná nepoškriabu a nepoškodia.

Toto sa dopĺňa zo službou odstránenia, strhnutia plastových celopolepov zo skiel výkladov a okien

Počkali, kým sklá uschnú a začali s leštením. Rozhodne u nich nenájdete nejaké klasické leštiace prostriedky, ktoré po krátkom čase narobia na skle nepekné šmuhy. Potom to vyzerá, akokeby sa okná ani neumývali a vy sa o ne nestarali. Pracovníci A SERVIS-u používajú len techniku tzv. suchého leštenia. Okná vyleštili len bavlnenou tkaninou. Majú tento spôsob perfektne overený a prináša naozaj jedinečné výsledky.

Aby boli moje výklady čisté a lesklé čo najdlhšie, pracovníci firmy na ne aplikovali špeciálnu nano impregnáciu založenú na princípe lotosového efektu. Na vodovzdornej nano vrstve pritom dochádza k zhlukovaniu vody a špiny do akýchsi mikroguľôčok. Ich postupné odvaľovanie z povrchu okna sa deje samospádom alebo prúdením vzduchu.

Táto impregnácia má teda schopnosť hydrofobizácie a olejofobizácie. Výklady ošetrené týmto náterom majú samočistiacu schopnosť. Okrem iného tiež bráni uchyteniu plesní a vodného kameňa. Keď A SERVIS LIPKA od nás odišel, mala som veľkú radosť, že môžem ponuku svojho športového oblečenia vystaviť v tak dokonale čistých výkladoch.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.