v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Aj čisté okná sú o estetike. V kozmetickom salóne dvojnásobne

Aj čisté okná sú o estetike. V kozmetickom salóne dvojnásobne 28 jún

V obchodnom centre prevádzkujem úspešný kozmetický salón. Každý rok si pozývam upratovaciu firmu, ktorá mi okná umyje a ošetrí aj zvonku, pretože ja k nim prístup nemám. Hľadám teda vždy niekoho, kto má skúsenosti a zvládne aj náročné výškové umývanie okien.

Umývanie a čistenie výkladov, okien, sklenených fasád, presklených pergol, zimných záhrad a priečelí

Bohužiaľ som ale vždy narazila na firmu, ktorá nebola celokom na mieste a ktorá ma nikdy nepresvedčila. Problém bol rôzne. Napríklad prišli neskoro, chceli viac peňazí alebo prácu len odbili a tvárili sa suverénne. Hľadajme kto vie vo výškach kvalitne umývanie a čistenie výkladov, okien, sklenených fasád, presklených pergol, zimných záhrad a priečelí. A Systém odstránenia, strhnutia celopolepov zo skiel výkladov a tieniacich a temniacich fólií.

Pred časom som však natrafila na upratovaciu spoločnosť A SERVIS LIPKA. Tá mi našťastie zodvihla náladu a rýchlo ma presvedčila o tom, že kvalitné a spoľahlivé firmy ešte stále existujú, pričom za svoje peniaze dostať presne to, čo ste chceli a na čo máte právo.

Firmu som si našla na internete, keďže som si o nich prečítala niekoľko skvelých recenzií. Operátorka v telefóne bola príjemná, takže sme sa bez problémov dohovorili na termíne aj hodine. Mne tak ostávalo už len v daný deň čakať na tím ich pracovníkov.

Po pravde, zamestnanci A SERVIS-u boli príjemní a usmiati. Ubezpečili ma, že okná budú po ich čistení takmer na nepoznanie. Ok, po mojich nedobrých skúsenostiach z minulosti sa nikto nemôže čudovať, že som im ktovieako neverila. Ale dané slovo splnili s oknami môjho kozmetického salónu urobili taký malý zázrak na počkanie.

Systém odstránenia, strhnutie celopolepov zo skiel výkladov a tieniacich a temniacich fólií

Najprv všetky okná dôkladne umyli, vrátane rámov. Potom z nich, pomocou stierky, zotreli zvyšky vody a chémie. Stierka má hranu z kvalitnej gumy, takže nehrozí poškriabanie okna alebo skiel. Na finálne leštenie A SERVIS LIPKA nepoužíva žiadne leštiace prípravky, ako to robia mnohé iné firmy.

Leštidla sú – podľa slov špecialistov firmy – nevhodné, pretože po čase môžete vidieť na skle ťahy po leštení a šmuhy, ktoré pokazia dojem z umytého okna. Namiesto toho využívajú vlastnú techniku označovanú ako tzv. trik suchého čistenia. Pracovníci leštia len s čistou bavlnenou tkaninou. S jej pomocou suché okná vyleštia do vysokého lesku.

Leštia pomaly, nevynechajú ani jeden centimeter a dbajú na precíznosť. Samozrejme tento spôsob leštenia je fyzicky náročnejší, ale A SERVIS mu dáva prednosť, predovšetkým kvôli dosahovanej kvalite a výsledku. S tým u nich môžete vždy počítať. Okná bola ešte týždne po ich odchode dokonale čisté a žiarivé.

Potom na okná naniesli špeciálnu impregnáciu, ktorá zabezpečí, že okná ostanú čisté a lesklé. Ide o tzv. nešpinavú úpravu skiel. Znížia sa tým náklady na ich údržbu, predlžuje sa životnosť a vylepšuje optický vzhľad. Impregnácia má taktiež ochranný účinok proti vode špine. Spoločnosť A SERVIS LIPKA si rozhodne pozvem aj nabudúce, pretože skutočnú kvalitu a spoľahlivosť už inej firme neverím.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.