v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Zimná záhrada je aj o čistých sklách. Vďaka profesionálom s tým nemáme problém

Zimná záhrada je aj o čistých sklách. Vďaka profesionálom s tým nemáme problém 27 jún

S manželom sme sa pred niekoľkými rokmi rozhodli investovať do domu, a tak sme ho rozšírili aj o zimnú záhradu. Tú som si už dávno vysnívala a až teraz, keď už naše deti odrástli a žijú po svojom, sme mali dostatok financií, času aj príležitostí tento sen zrealizovať.

Umývanie a čistenie vo výške presklených zimných záhrad a sklenených pergol, fasád a výkladcov v Trnave

Našu zimnú záhradu zbožňujem a využívam ju takmer denne. Milujem chvíle, keď si sadnem do pohodlného prúteného kresla, pijem horúcu kávu, čítam, a poprti tom si užívam pohľady na zasneženú záhradu a okolie nášho domu. To sú okamihy, ktoré nemožno nahradiť.

Aby som si ale mohla užívať tieto pocity aj naďalej, je potrebné udržiavať priestor zimnej záhrady v dokonalom poriadku a čistote. V tom nám pomáha najmä upratovacia spoločnosť A SERVIS LIPKA, ktorá nám každý rok dokonale všetky sklá zimnej záhrady. Ja by som si s tým zrejme celkom neporadila, keďže si netrúfnam umývať presklenú strechu. Je to firma ktorá vie umývanie a čistenie vo výške presklených zimných záhrad a sklenených pergol, fasád a výkladcov v Trnave. Ďalej si vie poradiť a strhnúť, odstrániť slnečné tieniace fólie, polepy zo skiel výkladov a lepidlo pod nimi.

A práve z toho dôvodu pozývame ku nám skúsených profesionálov, ktorí už vedia ako na to a majú všetku tú náročnú prácu hotovú v priebehu niekoľkých hodín. Ja by som sa s tým trápila aj celý deň, ale výsledok by asi za veľa nestál.

Ako teda postupujú profíci? Najprv dôkladne a starostlivo – kúsok po kúsku – umyjú všetky sklá. Dajú si pritom záležať aj na rámoch. Ich technológia ošetrovania okien spočíva v starostlivom umytí čistým rozmyvákom a následným, veľmi dôkladným itretím sklenenej plochy pomocou stierky s kvalitnou gumou. Guma je na stierke preto, aby sa okná nepoškriabali a nezničili.

Vie niekto strhnúť odstrániť slnečné tieniace fólie, polepy zo skiel výkladov a lepidlo pod nimi

Keď okná zaschnú, môžu pracovníci firmy začať s leštením. Vďaka dlhoročným skúsenostiam pritom mvyužívajú tzv. trik suchého čistenia. Leštiace prípravky u nich teda rozhodne nehľadajte, pretože zásadne používajú iba suchú a čistú bavlnenú tkaninu, ktorá dokonale vyčistí všetky sklenené plochy.

Aj keď je tento postup fyzicky náročnejší, prináša výborné výsledky a ich technika leštenia nemá konkurenciu. Spoločnosť má totiž za roky praxe spoľahlivo overené, že pri použití leštiacich prípravkov za mokra, sú po krátkom čase vidieť na oknách esteticky neprijateľné šmuhy a ťahy po leštení.

A pretože chceme mať výhľad do krajiny nerušený a dokonalý, necháme okná vždy naimpregnovať. Ide o tzv. nešpinavú úpravu skiel. Táto technológia zásadnou mierou zníži náklady na údržbu výkladov, predlžuje ich životnosť a vylepšuje optický vzhľad.

Impregnácia má ochranný účinok proti vode a špine a zabraňuje uchyteniu vodného kameňa a plesní. Aj keď je A SERVIS LIPKA trochu drahšia ako iné firmy, rozhodne sa oplatí do ich práce investovať. Ich komunikácia, prístup, technológie aj výsledky sú perfektné. A ja sa tak vďaka nim môžem tešiť na nádherný výhľad a čistotu v mojej milovanej zimnej záhrade.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.