v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

S pomocou nano impregnácie sú výklady nášho papiernictva dokonalé

S pomocou nano impregnácie sú výklady nášho papiernictva dokonalé 27 jún

Naše papiernictvo sa nachádza na prvom poschodí obchodného domu. Každý deň prejde okolo nás veľa ľudí, ktorí sa výkladu dotknú alebo ho dajako ušpinia. Aj keď sa maximálne snažíme a sklá umývame pomerne často, veľký efekt to nemá. Nakoniec sme už toho mali dosť. S majiteľom firmy sme sa preto dohodli, že objednáme – zatiaľ na skúšku – nejakú upratovaciu firmu, ktorá sa o výlohy postará profesionálne, a najmä dôkladne.

Umývanie a čistenie výkladov, presklených priečelí, fasád, sklenených pergol, zimných záhrad v Nitre

Na webe sme našli firmu A SERVIS LIPKA, ktorá mala mnoho pozitívnych recenzií. Práve ony nás presvedčili, že táto spoločnosť bude pre nás tou pravou na umývanie a čistenie výkladov, presklených priečelí, fasád, sklenených pergol, zimných záhrad v Nitre

A vie tiež ako odstrániť, strhnú polepy, tieniace fólie zo skla výkladov. A nemýlili sme sa. Už keď sme do firmy volali, tak bola pani operátorka veľmi milá a vyšla nám vo všetkom v ústrety, najmä pokiaľ išlo o termín a čas. Keď k nám tím dorazil, mohol sa dať hneď do práce.

Najprv výklady veľmi dôkladne umyli. Majú na to špeciálnu technológiu, ktorá vlastne nemá konkurenciu. Ich technológia ošetrovania výkladov spočíva v starostlivom umytí čistým rozmyvákom a následným, veľmi dôkladným utretím sklenenej plochy pomocou stierky s kvalitnou gumou. Táto gumená lišta výklad chráni pred poškriabaním.

Akonáhle boli sklá výkladu suché, začali pracovníci firmy s ich leštením. Vďaka dlhoročným skúsenostiam využívajú tzv. trik suchého čistenia. Leštiace prípravky tak u nich rozhodne nehľadajte, pretože používajú iba suchú a čistú bavlnenú tkaninu, ktorá dokonale vyleští všetky sklenené plochy. Aj keď je tento postup fyzicky oveľa náročnejší, firma s ním v praxi dosahuje výborné výsledky.

Viete ako odstrániť, strhnú polepy, tieniace fólie zo skla výkladov

A aby nám výklady vydržali čisté čo najdlhšie, nechali sme na ne aplikovať účinnú nano impregnáciu, pričom ide o tzv. nešpinavú úpravu skiel. Táto technológia v zásadnej miere zníži náklady na údržbu výkladov, predlžuje ich životnosť a vylepšuje optický vzhľad.

Impregnácia má ochranný účinok proti vode a špine a je založená na princípe lotosového efektu. Na vodovzdornej nanovrstvou postupne dochádza k zhlukovaniu vody a špiny do mikro guľôčok. Ich odvaľovanie z povrchu sa potom deje buď samospádom alebo prúdením vzduchu. Impregnácia má teda schopnosť hydrofobizácie a olejofobizacie. Výklady ošetrené touto impregnáciou majú samočistiacu schopnosť.

Aj preto radi uznávame, že keď dnes výklady očistíme, ide to veľmi ľahko. S umývaním a čistením skiel sa teda nemusíme trápiť ako pred tým. Nano impregnácia je veľmi účinná, keďže podľa firmy vydrží celých 5 rokov. Dokonca zabraňuje uchyteniu plesní a vodného kameňa. Spoločnosť A SERVIS je skrátka firma, ktorá vás nesklame. Teší nás, že sme jej dali u nás šancu a sme si istí, že pre nás ostanú prvou voľbou aj naďalej.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.