v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Čisté zuby a čisté okná? Všetko je vecou prístupu. Ja okná nechávam na profíkov

Čisté zuby a čisté okná? Všetko je vecou prístupu. Ja okná nechávam na profíkov 27 jún

Keď som jedného dňa prišla do svojej zubnej ordinácie, zdesila som pohľadu na okná. V poslednej dobe som toho mala naozaj veľa. Mala som množstvo prípadov, veľa pacientov, takže na nič iné nebol čas. Okná v ordinácii aj čakárni vyzerali dosť zle. Boli špinavé, plné prachu z ulice, tiež poznačené vtákmi, rôznymi šmuhami, fľakmi aj otlačkami prstov.

Systém na čistenie a umývanie vo výškach sklenených fasád, pergol, zimných záhrad, výkladov, okien v Trnave

Vedela som, že ich takto nechať nemôžem. Keď si to všimne nejaký pozornejší pacient, bude mať dosť zmiešné pocity a spýta sa ako je to v ordinácii s hygienou. A pretože vážne nemám voľný čas venovať sa čistote okien, rozhodla som sa osloviť odbornú firmu. Na webe som totiž našla skvelé recenzie spoločnosti A SERVIS LIPKA, takže som si vybrala práve ju. Firma má prepracovaný systém na čistenie a umývanie vo výškach sklenených fasád, pergol, zimných záhrad, výkladov, okien v Trnave. A tiež vie ako odstrániť zvyšky lepidla po strhnutí a odstránení polepov zo skla výkladov a okien

Boli tam recenzie od súkromných osôb, ale aj veľkých firiem, čiže žiadne obavy som nemala. Zavolala som im teda obratom a dohodla si termín. A už na tretí deň boli v ordinácii – presne v podvečer, tak ako sme sa dohodli – pracovníci spoločnosti. Dali sa ihneď do toho, čo svedčilo o ich prístupe k robote.

Tím si hravo a šikovne poradil so všetkou špinou, ktorú som na oknách videla. Nevynechali ani okenné rámy a parapety, čo ma milo prekvapilo, lebo pre niekoho to súčasťou okna nie je. Proste nevynechali ani jeden centimeter a všetky okná umyli perfektne. Tajomstvom kvality sú teda nielen šikovní a starostliví pracovníci, ale aj moderné technológie, ktoré využívajú.

Ako odstrániť zvyšky lepidla po strhnutí a odstránení polepov zo skla výkladov a okien

Najprv všetky očká dôkladne umyjú. Ich technológia ošetrenia okien spočíva v starostlivom umytí čistým rozmyvákom a následným, veľmi dôkladným utretím sklenenej plochy pomocou stierky s kvalitnou gumou. Stierka s gumou zabezpečí, aby boli okná umyté šetrne a opatrne, teda bez rizika poškriabania skla.

Pracovníci potom počkajú, kým skla uschnú a začnú s leštením. Rozhodne však u nich nenájdete dajaké bežné leštiace prostriedky. Tie by totiž po krátkom čase vytvorili na skle nepekné šmuhy a ťahy po leštení. Potom okná vyzerajú, akokeby sa ani neumývali.

Pracovníci firmy preto využívajú tzv. trik suchého leštenie. Leštia teda len s čistou bavlnenou tkaninou. Tento postup majú rokmi vyskúšaný a vďaka nemu dosahujú výborné výsledky. Po takomto leštené tak na skle nikdy nezostanú škaredé šmuhy. Sklá sa perfektne lesknú, takže máte pocit, že sa pozeráte do dokonalého zrkadla.

Keď boli páni z A SERVIS-u s prácou hotoví, bola som maximálne spokojná, že som si vybrala práve ich. Naozaj im nemožno nič vytknúť. Okná bola dokonale čisté a vyzerali ako nové. Spoločnosť A SERVIS LIPKA a jej ľudia sú teda skutočnou špičkou vo svojom obore. Ak chcete mať okná rýchlo a kvalitne umyté, vrelo vám ich profesionálne služby odporúčam.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.