v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Bazén a jeho okná sú vďaka profi firme žiarivo čisté a dokonale ošetrené

Bazén a jeho okná sú vďaka profi firme žiarivo čisté a dokonale ošetrené 27 jún

Náš krytý bazén je medzi obyvateľmi mesta veľmi obľúbený, predovšetkým vďaka nádhernému výhľadu do krajiny. Nachádza sa totiž na kopci a keď plávate alebo si užívate relaxáciu vo vírivke, môžete sa kochať prekrásnym výhľadom na mesto a okolitú prírodu. Aby sme si teda udržali dobré meno, dbáme na perfektné služby a dokonalú čistotu.

Čistenie a umývanie zastrešenia bazénov, sklenených pergol, zimných záhrad, výkladov a sklenených fasád Trnava

Hlavne okná, teda skôr veľké sklenené steny budovy, musia byť neustále čisté. Najhoršie na upratovaní však je, že okná sú vysoké a naše upratovačky na ne nedosiahnu, takže umyť môžu asi tak ich polovicu. Rozhodli sme sa preto, že pozveme profesionálnu upratovaciu firmu, ktorá sa takejto činnosti venuje a na ktorú sa dá vo všetkom spoľahnúť. Vieme ako na čistenie a umývanie zastrešenia bazénov, sklenených pergol, zimných záhrad, výkladov a sklenených fasád Trnava. Máme tiež odpoveď ako je možné odstrániť, strhnúť slnečné tieniace fólie a polepy skla výkladov

Sadli sme si teda k internetu a hľadali. Napokon sme sa rozhodli pre firmu A SERVIS LIPKA, ktorá nás zaujala nielen skvelými recenziami, ale aj tým, že má veľmi dobré meno v zahraničí. Hovorili sme si, že firma s takýmto kreditom nás nemôže sklamať. A tak sa aj stalo. Do firmy sme teda obratom zavolali a už dva dni bol u nás tím kvalifikovaných pracovníkov, ktorí bežne a bezpečne pracujú aj vo výškach.

Umyť naše vysoké okná tak nich nebol žiadny problém. Najskôr ich dôkladne umyli zvnútra aj zvonku, pričom si dali fakt si záležať Rámy a parapety samozrejme nevynechali. Ich technológia ošetrovania okien spočíva v starostlivom unytí čistým rozmyvákom a následným, veľmi dôkladným utretím sklenenej plochy pomocou stierky s kvalitnou gumou. Stierka tak zabezpečí, že oknám nehrozí poškodenie alebo poškriabanie skla.

Ako sa dá odstrániť, strhnúť slnečné tieniace fólie a polepy skla výkladov

Potom pracovníci firmy počkali, kým skla uschnú, aby sa mohli pustiť do leštenia. Rozhodne však u nich nenájdete nejaké lacné leštiace prostriedky, ktoré stvoria – už po veľmi krátkom čase – na skle nepekné šmuhy. Potom to totiž vyzerá, akokeby sa okná ani neumývali.

Pri umývaní sklenených plôch preto nesmú ostať na oknách žiadne zvyšky starého leštidla, keďže by hrozilo reálne nebezpečenstvo, že staré leštidlo pod vplyvom poveternostných podmienok na skle „vystúpi“ a budú tak viditeľné nevzhľadné stopy a mapy po leštení. Pracovníci firmy preto zásadne využívajú len tzv. trik suchého leštenia.

Leští vždy len bavlnenou tkaninou, ktorú majú za roky praxe vyskúšanú a s ktorou dosahujú výborné výsledky. Po tomto leštení nezostanú na oknách žiadne škaredé šmuhy. Keď s prácou skončili, okná sa perfektne leskli, nikde neboli žiadne stopy špiny, prachu alebo nepekné šmuhy. Proste, perfektne odvedená práca profesionálov, bez jedinej chybičky.

Pracovníci navyše boli veľmi milí a ochotní, odpovedali nám dokonca aj na naše zvedavé a rôzne otázky. Upratovaciu spoločnosť A SERVIS LIPKA preto môžeme s dôverou odporučiť aj vám, pretože sme si istí, že budete s ich odbornou prácou rovnako spokojní ako my.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.