v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Výklady kaderníctva sú ako nové. Vďaka nano impregnácii a profi firme

Výklady kaderníctva sú ako nové. Vďaka nano impregnácii a profi firme 27 jún

V meste vlastním kaderníctvo, ktoré je pomerne obľúbené. Takmer každý deň sa mám čo oháňať. Jedna zákazníčka strieda druhú a ja robím všetko preto, aby sa u mňa cítili dobre a pohodlne. A nejde len o môj prístup a kvalitu služieb, ale aj celkovú čistotou. Jednoducho si potrpím na to, aby to v mojom kaderníctve vyzeralo vždy pekne.

Kvalitný systém čistenia vo výškach okien, výkladcov, presklených priečelí, pergol, zimných záhrad

Nedávno som mala vo výklade nalepených pomerne veľa plagátov a rôznych informácií. Jedného dňa som sa rozhodla, že pôjdu všetky dole as výklad nechám čistý a svetlý. Keď som ale všetko odstránila ostali na skle dosť nepekné zvyšky lepiacej pásky. Neviem, čo bolo vo veci, ale nedokázala som sklo poriadne vyčistiť.

Bála som sa, že výklady nejako poškodím, a preto som sa rozhodla zavolať do profesionálnej firmy A SERVIS LIPKA. Mám s nimi veľmi dobré skúsenosti, pretože mi pred časom doma čistili koberec, ktorý sa doslova prebudili k životu. Dohoda s nimi je vždy pohodová a rýchla, takže už o dva dni som mohla u mňa privítať tím jej pracovníkov a a vysvetlil mi aký majú systém čistenia vo výškach okien, výkladcov, presklených priečelí, pergol, zimných záhrad. A ako postupovať v odstraňovaní a strhnutí polepov a tieniacich fólií zo skla výkladov a okien

Vysvetlila som im, čo potrebujem a oni sa dali ihneď do práce. Najprv výklady dôkladne umyli, vrátane rámu a parapetných dosiek. Ich technológia ošetrovania spočíva v starostlivom umytí čistým rozmyvákom a dôkladným utretím sklenenej plochy pomocou stierky, ktorá má hranu z kvalitnej gumy. Práve ona zabráni tomu, aby sa sklo mohlo poškriabať.

Potom krátko počkali, kým celá plocha uschne a mohl začať s leštením. Leštili na sucho s pomocou čistej bavlnené tkaniny. Tomuto čistenia hovoria trik suchého leštenia. Je síce fyzicky náročnejšie, akokeby pri použití obyčajného leštiaceho prípravku, ale zároveň prináša dokonalejší výsledok. Po leštidle totiž môžu zostať na skle veľmi nepekné šmuhy a otlačky.

Ako postupovať v odstraňovaní a strhnutí polepov a tieniacich fólií zo skla výkladov a okien

Aby moje výklady vydržali čisté čo najdlhšie a aby som si ušetrila kopec roboty s ich čistením dohodla som sa s A SERVIS LIPKA, že na plochu nanesú špeciálnu nano impregnáciu s ochranným účinkom proti vode a špine. Pracovníci firmy mi vysvetlili, že impregnácia GSP čiže GlassProtect je založená na a princípe lotosového efektu.

Na vodovzdornej nano vrstve tak dochádza k zhlukovaniu vody a špiny do akýchsi mini guľôčok. Ich postupné odvaľovanie z povrchu sa potom deje pomocou samospádu alebo prúdením vzduchu. Impregnácia má tak schopnosť hydrofobizácie a olejofobizacie. Výklady ošetrené touto impregnáciou majú pritom samočistiacu schopnosť. Okrem toho bráni uchyteniu plesní aj vodného kameňa, pričom dobre funguje až 5 rokov.

Po skončení práce tejto firmy som bola fakt unesená. Po zvyškoch lepiacej pásky nebolo ani pamiatky, výklad nebol nikde poškriabaný a žiaril ako nový. Dokonca aj niekoľko týždňov po ich odchode vyzerá stále dokonale a tiež sa mi podstatne lepšie udržuje. Vďaka tejto skúsenosti môžem môžem firmu A SERVIS len odporučiť. Proste jednotka vo svojom obore.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.