v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Umytie okien vo výške neriešte! Zvoľte si len spoľahlivých profesionálov

Umytie okien vo výške neriešte! Zvoľte si len spoľahlivých profesionálov 26 jún

Na štvrtom poschodí obchodného centra mám s kamarátkou obchod so luxusnou bielizňou. Aj keď je obchodík malý, tak je sympatický a útulný. Snažíme sa totiž o jeho vzhľad maximálne starať, pričom kladieme dôraz najmä na čistotu. Nedávno sme sa rozhodli, že niečo málo zainvestujeme a na umývanie okien pozveme profesionálnu firmu A SERVIS LIPKA.

Umývanie a čistenie presklených priečelí, log a mreží

Vybrali sme si ich preto, že mali veľa pozitívnych ohlasov a recenzií na webe, no a my považujeme kvalitu za základ dobrého biznisu. A musíme s radosťou povedať, že sme si lepšiu službu ani vybrať nemohli. Ich technológia aj používané prostriedky sú mimoriadne kvalitné a veľmi účinné.

Keďže sme na 4. poschodí, potrebovali sme firmu, ktorá sa zaoberá aj výškovým umývaním okien. Aj túto požiadavku firma spĺňala. Najprv tea začali okná dôkladne umývať, pričom nevynechali ani rámy a parapety, čo nás milo prekvapilo. Ich perfekttechnológia ošetrenia okien spočíva v starostlivom umytí čistým rozmykom a následným, veľmi dôkladným zotretím sklenenej plochy pomocou stierky s kvalitnou gumou. Stierka je pritom veľni šetrná a vďaka gumenej lište nehrozí poškriabanie skla a výkladov.

Potom pracovníci počkali, kým okná dokonale uschli, aby mohli začať s leštením. A SERVIS pritom nepoužíva žiadne leštiace prípravky. Podľa ich slov nie na leštenie okien vhodné, pretože sa po nich objavujú na skle šmuhy, ktoré nevyzerajú pekne. Namiesto chémie používajú len čistú bavlnenú tkaninu, ktorá dokonale vyleští každé okno.

Umývanie výkladov a odstraňovanie polepov v Bratislave

Pravda, táto práca je fyzicky náročnejšia, ale tzv. trik suchého leštenia, prináša skvelé výsledky. Aby nám naše okná vydržali čo najdlhšie lesklé a čisté, teda bez šmúh a otlačkov prstov, a aby sa zvnútra tiež lepšie umývali, tak ne ne naniesli špeciálnu impregnáciu.

Táto technológia zásadnou mierou zníži náklady na údržbu výkladov a okien, predlžuje ich životnosť a vylepšuje optický vzhľad. Impregnácia má pritom ochranný účinok proti vode a špine a je založená na princípe lotosového efektu.

Na vodovzdornej nano vrstvoe dochádza k zhlukovaniu vody a špiny do mikro guľôčok a ich postupnému odvaľovanie z povrchu okna, buď samospádom alebo prúdením vzduchu. Impregnácia má schopnosť hydrofobizácie a olejofobizácie. Okná ošetrené výlohy touto impregnáciou získavajú samočistiacu schopnosť.

S kamoškou sme presvedčené, že naše okná nebola nikdy tak čisté, ako po odchode firmy A SERVIS, pričom vydržali krásne čisté dlhú dobu. Navyše sme ocenili fakt, že keď sme ich umývali my, bola naša práca podsatnejšie jednoduchšia a rýchlejšia. Takže s odbornými službami upratovacej firmy A SERVIS LIPKA sme boli obe spokojné – od A do Z.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.