v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Skvelé menu v reštaurácii dopĺňa skvelý výhľad. Okná vo výške ale čistía odborníci

Skvelé menu v reštaurácii dopĺňa skvelý výhľad. Okná vo výške ale čistía odborníci 26 jún

Naša reštaurácia sa nachádza na štvrtom poschodí výškovej budovy. Máme teda pre seba takmer celé poschodie, ktoré je bohato presklené. V meste patríme k vyhľadávaným reštauráciám, a to nielen vďaka skvelej kuchyni, pozornej obsluhe a nádhernému výhľad, ale aj trvalej snahe ponúkať dokonale vyladené prostredie.

Čistenie a umývanie presklených zimných záhrad, pergol, sklenených fasád, priečelí, výloh a log

V tom nám pred časom pomohla aj firma A SERVIS LIPKA. Vtedy sme si povedali, že treba dôkladne umyť sklá na celom poschodí, aby bol výhľad na mesto opäť dokonalý a ničím nerušený. Na mnohých miestach zvonku fasády svietili šmuhy a škvrny, ktoré nám dobrú reklamu nerobili. Aj preto sme trochu zapátrali na webe a hľadali firmu, ktorá dokáže bezchybne umyť okná aj vo výške.

Rýchlo sme tak natrafili práve na túto spoločnosť firmu, ktorá sa – okrem iného – venuje aj výškovému umývanie okien, čistenie a umývanie presklených zimných záhrad, pergol, sklenených fasád, priečelí, výloh a log. Trochu sme sa obávali, že by moholo ísť o skupini nejakých brigádnikov, ktorí si takto po škole neraz privyrábajú, ale mýlili sme sa.

Firma A SERVIS LIPKA garantuje len profesionálnov a dokonale preškolených odborníkov, ktorí majú dlhoročnú prax. To sme vlastne zistili veľmi rýchlo, pretože keď sa u nás napokon pustili do práce, nenechali nikoho na pochybách, že to majú pevne v rukách.Mali totiž so sebou aj horolezeckou výbavu a vysokozdvižnú plošinu.

Ich technológia ošetrovania okiem a sklenených plôch spočíva v starostlivom umytí čistým rozmyvákom a dôkladným zotretím sklenenej plochy pomocou stierky s kvalitnou gumenou lištou. Tá počas práce zabráni tomu, aby sa okná nejako poškriabali.

Odstránenie polepov z výloh, slnečných fólií

Potom krátko počkali, kým plocha uschla a začali s leštením. Leštili len na sucho, teda s pomocou čistej bavlnené tkaniny. Tento postup sa označuje ako tzv. trik suchého leštenia. Je síce fyzicky oveľa náročnejší, akokeby sa používal bežný leštiaci prípravok, ale zároveň prináša podstatne dokonalejší a dlhodobý výsledok.

S leštiacimi prípravkami totiž môžu na skle ostať nepekné šmuhy a otlačky. Táto technika leštenia nič také nepripustí. Aby naša presklenená stena reštaurácie vydržala krásna a čistá čo najdlhšie, naniesli nám pracovníci A SERVIS-u na sklá impregnáciu GSP čiže GlassProtect.

pracuje na princípe lotosového efektu. Na vodovzdornej nano vrstvou dochádza k zhlukovaniu vody a špiny do guľôčok a ich postupnému odvaľovaniu z povrchu, a to buď samospádom alebo prúdením vzduchu. Aj keď sme si sprvu mysleli, že firma A SERVIS bude u nás pracovať takmer celý deň, už o pár hodín boli so všetkým hotoví.

Pracovali svižne, ale starostlivo, takže nikde na skle neostali šmuhy, špina, prach ani otlačky prstov. Firmu A SERVIS LIPKA tak veľmi radi odporúčame všetkým, ktorí potrebujú precízne umyť okná alebo veľkú sklenenú fasádu. Myslíme si, že v našej reštaurácii to nebolo naposledy. Rozhodne si ich radi a s dôverou pozveme aj nabudúce.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.