v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Okná hotela sú signálom kvality. My spoliehame na pomoc odbornej firmy

Okná hotela sú signálom kvality. My spoliehame na pomoc odbornej firmy 26 jún

Snáď každý, kto podniká a vlastní hotel, či penzión, veľmi dobre vie, aké je dôležité udržiavať v celom zariadení čistotu a poriadok. Je skrátka nevyhnutný aj preto, aby sa hostia cítili v hoteli dobre a tiež sa radi vracali. Keď sme pred časom robili rekonštrukciu nášho hotela, zostal po stavbároch neporiadok. Na oknách bola sadra, farba, prach a ďalšie nečistoty.

Čistenie presklených priečelí fasád, log, okien v Bratislave

Bolo teda potrebné, aby sa o tieto veci niekto postaral, a to rýchlo a dokonale. Na internete sme tak hľadali upratovaciu firmu, ktorá sa zaoberá aj výškovým umývaním okien. Tieto nároyk spĺňala firma A SERVIS LIPKA, ktorá mala – okre iného – aj skvelé recenzie. Aj keď nebola najlacnejšia, myslím, investovať do kvality sa vždy a všade oplatí.

Keď sme do firmy zavolali, prekvapila nás skutočne chla a ústretová komunikácia. Dohodli sme si teda deň a hodinu, kedy nám to vyhovovalo najviac. Už o dva dni sme pred hotelom mohli čakať na tím pracovníkov tejto spoločnosti. Ukázali sme im hotel, povedali, čo všetko potrebujeme vyčistiť a oni sa dali ihneď do práce.

Mali so sebou kadejakú potrebnú techniku ​​a prostriedky, ako napríklad kvalitné horolezecké vybavenie, hydraulické ramená alebo vysokozdvižnú plošinu. Celkom hravo si preto poradili aj so strešnými oknami nášho hotela, pričom umyli perfektne aj parapety a rámy.

Technológia odborného ošetrenia okien spočíva v starostlivom umytíí čistým rozmykom a následným dôkladným zotretím sklenenej plochy pomocou stierky s kvalitnou gumou. Stierka je veľmi šetrná a vďaka gumenej lište chráni sklá pred poškriabaním.

Umývanie a čistenie sklenených pergol, zimných záhrad

Potom pracovníci počkali, kým okná dokonale uschnú, aby sa mohli pustiť do ich leštenia. Zvláštne bolo, že nemali v ruke žiadne leštiace prípravky. Podľa ich slov nie sú pre leštenie okien vhodné, pretože sa po nich objavujú na skle šmuhy, ktoré nevyzerajú pekne.

Namiesto takejto chémie používajú čistú bavlnenú textíliu, ktorá dokonale vyleští všetky okná. Práca je síce fyzicky náročnejšia, ale tento spôsob tzv. trik suchého leštenia – prináša celkom jednoznačné a skvelé výsledky. Keď tím A SERVIS-u skončil, boli sme z výsledku nadšení. Okná sa leskli, ako už dlho nie. Aj keď náš hotel disponuje skvelým upratovacími tímom, ich možnosti limituje špeciálna technika ​​a chémia. Z okien zmizli všetky stopy farba, sadry, jednoducho všetka špina po stavebných prácach.

Po tejto skúsenosti sme sa u nás rozhodli, že si firmu A SERVIS budeme pozývať každý rok, teda vždy pred začiatkom letnej sezóny. Dokonca premýšľame o tom, že si firme zveríme aj vyčistenie kobercov, pretože aj túto službu firma poskytuje.

Okrem toho ponúkajú aj strojové čistenie podláh alebo likvidáciu plesní, či graffiti zo stien a fasád. Vďaka tejto trvalej a dobrej skúsenosti so službami A SERVIS LIPKA, vám preto ich profesionálne služby veľmi radi odporučame.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.