v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Nevesta v bielom a špinavé výklady? To si svadobný salón nemôže dovoliť!

Nevesta v bielom a špinavé výklady? To si svadobný salón nemôže dovoliť! 26 jún

Všetci, ktorí vlastnia nejaký obchod alebo podnik, dobre vedia, že základom spokojnosti každého klienta, ale aj úspešného podnikania, býva nielen kvalita ponúkaných služieb, ale tiež pekné, čisté a príjemné prostredie.

Umývanie a čistenie výkladov, presklených priečelí, fasád, pergol, zimných záhrad a log v Nitre

Môj svadobný salón, ktorý vlastním v meste, sa nachádza na druhom poschodí budovy. Máme dva krásne výklady, ktoré prezentujú svadobné šaty, ale i šaty na plesy alebo spoločenské šaty. Aj preto musia byť výklady každý deň dokonale čisté a źiarivé, aby aj ľudia na ulici mohli našu inšpiratívnu ponuku zhodnotiť už z diaľky.

Na internete som preto hľadala nejakú spoľahlivú upratovaciu firmu, ktorá sa o moje výklady odborne postará. Našla som firmu A SERVIS LIPKA, ktorá ma zaujala nielen pozitívnymi a pochvalnými recenziami, ale aj skvelými web stránkami, kde som našla všetko podstané. Napríklad i to, ako firma postupuje čistení okien alebo aké prostriedky a techniku ​​používa. A ako robí umývanie a čistenie výkladov, presklených priečelí, fasád, pergol, zimných záhrad a log v Nitre. A ako postupuje v odstraňovaní a strhnutí polepov a tieniacich fólií zo skla výkladov a okien

Okrem výškového umývanie okien spoločnosť ponúka aj odborné umývanie podláh, čistenie kobercov alebo umývanie fasád. Keď som napokon do firmy zavolala, pani operátorka mi ochotne ponúkla možnosť výberu z niekoľkých termínov. No a už o štyri dni v mojom salóne začala pracovať tím skúsených zamestnancov.

Mali k dispozícii vysokozdvižnú plošinu aj horolezeckú techniku, takže mohli výklady an druhom poschodí umyť viac ako dokonale. Ich technológia spočíva v starostlivom umytí čistým rozmyvákom a následným, veľmi dôkladným zotretím sklenenej plochy pomocou stierky s kvalitnou gumou. Stierka je veľmi šetrná a vďaka gumenej lište chráni konštrukciu okna aj sklo pred náhodným poškriabaním.

Odstraňovanie a strhnutie polepov a tieniacich fólií zo skla výkladov a okien

Potom pracovníci krátko počkali, kým výklady dokonale uschli, aby sa mohli pusiť do ich leštenia. Po pravde, trochu ma ich postup prekvapil, pretože to bolo niečo iné, čo som z osobných skúseností čakala. Nepracovali totiž so žiadnymi leštiacimi prípravkami. Podľa ich slov nie na leštenie okien alebo výkladov vhodné, pretože sa po nich objavujú nevzhľadné šmuhy a ťahy po leštení, ktoré všetku snahu pokazia.

Namiesto chémie pracujú len s čistou bavlnenou textíliou, ktorá dokonale vyleští každé sklo. Takáto práca je síce fyzicky náročnejšia, no tzv. trik suchého leštenia prináša jedinečné a bezkonkurenčné výsledky. Na klady som si ešte dala aplikovať špeciálnu impregnáciu, tzv. GSP čiže GlasProtect, ktorá udrží každýťah alebo okno čisté oveľa dlhšie.

Na vodovzdornej nano vrstve totiž dochádza k zhlukovaniu vody a špiny do mikro guľôčok a ich postupnému odvaľovaniu z povrchu, buď samospádom alebo prúdením vzduchu. Impregnácia má teda schopnosť hydrofobizácie a olejofobizácie, teda odpudzovania týchto látok z povrchu okna. Ošetrené výklady tak majú samočistiacu schopnosť.

Takáto účinná nano vrstva spoľahlivo funguje päť rokov, takže je mimoriadne odolná a efektívna, čo je aj pre môj svadobný salón splnený sen. Nemusím sa teda o čistotu kladov v žiadnom smere obávať a po dlhý čas tak ostanú vzorom dokonalosti. Touto cestou by som rada upratovacej spoločnosti A SERVIS ešte raz poďakovala za ich skvele odvedenú prácu.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.