v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Kvalitne umyté okná vo výške? Len upratovacia firma s vysokými kvalitami

Kvalitne umyté okná vo výške? Len upratovacia firma s vysokými kvalitami 26 jún

Na treťom poschodí výškovej budovy mám v prenájme optiku. Bol to môj sen, ktorý sa mi splnil po vysokej škole. Aby sa u mňa klienti a zákazníci cítili vždy príjemne, vyberám si starostlivo nielen zamestnancov, ale aj upratovaciu firmu.

Čistenie sklenených zimných záhrad, presklených pergol Bratislava

Pozitívnu skúsenosť mám s firmou A SERVIS LIPKA, ktorá už druhý rok čistí moje okná. Firma sa – okrem iného – totiž venuje aj umývaniu okien vo výškach, no presne to v svojej optike potrebujem. Sama by som okná umyť nezvládla, pretože k tomu nemám odvahu, potrebnú techniku ani čistiacie prostriedky.

Firmu som si našla na internete. Keď som videla, koľko pozitívnych recenzií o ich práci ľudia píšu, rozhodla som sa ich osloviť i ja. A urobila som dobre, pretože výsledok stál naozaj za to. A SERVIS totiž nepatrí medzi takých, ktorí klientovi veľa nasľubujú, a nič nesplnia. S touto firmou si môžete byť istí, že drží slovo za každých okolností.

Okná mi perfektne umyli a vyleštili. Samozrejme aj zvonku. K dispozícii mali horolezeckú techniku ​​aj vysokozdvižnú plošinu. Vysvetlila som im, čo potrebujem a oni sa dali ihneď do práce.. Ich technológia oštrenia okien spočíva v starostlivom umytí čistým rozmykom a dôkladným utretím sklenenej plochy pomocou stierky s kvalitnou gumenou lištou. Tá zabráni tomu, aby sa sklo okna, či výkladu, akokoľvek poškodilo.

Ako vyčistiť zasklenie bazénov a sklenených priečelí

Potom počkali, kým okná uschli a mohli začali s leštením. Leštili len na sucho, pomocou bavlnené tkaniny. Tomuto čistenia hovoria „trik suchého leštenia.“ Pravda, fyzicky je oveľa náročnejšie, ako použitie obyčajného leštidla, no zároveň prináša dokonalejší výsledok. Použitie leštiacich prípravkov totiž hrozí nepeknými šmuhy a otlačky na skle. S touto technológiou sa nič také stať nemôže.

Aby okná a sklá mojej optiky ostali čisté a lesklé čo najdlhšie, naniesli na ne aj špeciálnu nano ompregnáciu GlassProtect, ktorá je založená na princípe lotosového efektu. Na vodovzdornej nano vrstve dochádza k postupnému zhlukovaniu vody a špiny do guľôčok, resp. ich odvaľovaniu z povrchu, a to buď samospádom alebo prúdením okolitého vzduchu.

Impregnácia má tak schopnosť hydrofobizácie a olejofobizácie. Ošetrené sklá a výklady získavajú samočistiacu schopnosť. Naviac, impregnácia bráni uchyteniu plesní a vodného kameňa, pričom funguje päť rokov. Takmer denne ma teší, že okná mojej optiky sú tak čisté a lesklé. A k sa na ne občas pozriem zvonku, musím uznať, že mám z celej budovy asi tie najčistejšie okná. Samozrejme, len vďaka skvelými službám firmy A SERVIS LIPKA.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.