v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Informačné centrum je na očiach. Čisté okná sú preto samozrejmosťou

Informačné centrum je na očiach. Čisté okná sú preto samozrejmosťou 26 jún

Naše informačné centrum poskytuje nielen komplexné informácie o meste, ale početní turisti a návštevníci si v ňom môžu kúpiť suveníry alebo si oddýchnuť v kaviarni s domácimikuskami. Aby k nám vždy radi chodili, udržujeme tu príjemné a čisté prostredie.

Čistenie sklenených pergol, sklenených zimných záhrad v Bratislave

Nedávno sme napríklad potrebovali dokonale umyť okná. Pretože v sezóne bola na nich kopa plagátov, ostali na skle stopy po lepidle. Keďže sa nám čistenie nedarilo, museli sme osloviť profesionálnu firmu. Vybrali sme si napokon spoločnosť A SERVIS LIPKA, ktorá mala na internete veľa pozitívnych recenzií. Tie nás presvedčili, že táto firma bude tá pravá.

A rozhodne sme sa nemýlili. Okná umyli skutočne dokonale. Dokonca ani pri odstraňovaní lepidla a kúskov plagátov sklá nijako nepoškriabali. Pomáhajú im v tom nielen skúsenosti, ale aj špeciálne korundové žiletky s dĺžkou aspoň 10 centimetrov.

Zamestnanci firmy nám vysvetlili, že pri prácach akými sú mechanické čistenie skla, odstraňovanie hrubých nečistôt, strhávanie fólií, či škrabanie zvyšku lepidiel, môže nekvalitné náradie a neškolený personál zapríčiniť nezvratné poškodenia konštrukcie okna. To sa ale s firmou A SERVIS stať nemôže, keďže ich technológia je skutočne špičková.

Pracovníci najskôr okná dokonale umyjú, vrátane všetkých rámov aj parapetných dosiek. Nevynechajú ani presklenú stenu, ktorú v informačnom centre máme. Pracujú pritomchlo, precízne, ale dôkladne, takže vyčistia všetky miesta. Potom kladne zotrú sklá pomocou stierky s kvalitnou gumou. Táto stierka s gumenou lištou spoľahlivo ochráni sklenenú plochu okna od možného poškriabania a poškodenia.

Umývanie presklených priečelí, výkladov, sklenených fasád

Keď je okno celkom suché, príde na rad lešetenie. Zamestnanci pracujú len s bavlnenou tkaninou, ktorú kúsok po kúsku – vyleštia aj posledný milimeter skla. Nepoužívajú ptitom žiadne leštidlý, pretože tie nie sú na túto prácu vhodné. Po krátkom čase zanechávajú totiž na skle nepekné šmuhy, čo poskazí celkový dojem z dokonale umytých okien.

Leštenie na sucho je síce fyzicky náročnejšie, ale takýto výsledok sa ani nedá inak dosiahnuť. Keď teda boli všetky tieto práce hotové, prišla k slovu aplikácia nano impregnácie. výrazný ochranný účinok proti špine a vode, teda schopnosti hydrofobizácie aj olejofobizácie. Sklá ošetrené týmto náterom majú aj samočistiacu schopnosť.

Keďže je naša presklená stena vysoká, majú pracovníci firmy k dispozícii aj vysokozdvižnú plošinu. Radi teda priznávame, že práca firmy A SERVIS je nanajvýš profesionálna. Okrem tohoale ponúka aj iné typy služieb, ako napríklad čistenie fasád, kobercov, či podláh. Takže ich odborné činností sú skutočne komplexné. Aj keď je o trochu drahšia ako iné, podobné spoločnosti, sme presvedčení, že táto investícia sa v každom smere vyplatí.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.