v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Čisté tóny za čistými oknami koncertnej siene. Jej okná čistia profesionáli

Čisté tóny za čistými oknami koncertnej siene. Jej okná čistia profesionáli 26 jún

 

V meste máme veľkú koncertnú sieň, v ktorej sa usporadúvajú nielen koncerty klasickej, ale aj modernej, či alternatívnej hudby. Takmer každý týždeň tú môžu diváci počuť čistény nástrojov alebo hlasov spevákov a speváčok. Budova je však krásna aj zvonku, keďže jej fasádu tvorí najmä oceľ a sklo.

Čím sa čistia a umývajú sklenené pergoly, zimné záhrady, priečelie, fasády, výklady, logá

A tak dbáme na to, aby tu bolo čisto a poriadok, okná a sklá nevynímajúc. Dva raz ročne si teda pozývame upratovaciu spoločnosť A SERVIS LIPKA, s ktorou máme skvelé skúsenosti. Okrem iného sa venujú aj výškovému umývaniu okien a čistia a umývajú sklenené pergoly, zimné záhrady, priečelia, fasády, výklady, logá, čo je v našom prípade zásadné. Tím jej pracovníkov pracuje s vysokozdvižnou plošinou, hydraulickými ramenami alebo horolezeckoubavou, takže ide o preškolených pracovníkovrokmi skúseností .

Firma vyniká medzi ostatnými upratovacími firmami najmä vďaka svojmu prístupu k práci a ku klientom, profesionálnou technikou a modernými, veľmi šetrnými prostriedkami. A postup? Najskôr dôkladne a kvalitne umy všetky okná, ktoré následne zotrú pomocou stierky s kvalitnou gumenou lištou, aby tak nedošlo k poškriabaniu okna.

Potom zač s leštením, pričom však nepoužíva žiadne leštiace prípravky. Tie sú totiž nevhodné, lebo už po krátkom čase môžno na skle vidieť ťahy po leštení a nevzhľadné šmuhy, ktoré pokazia celkový dojem z umytého okna.

Namiesto toho využívajú svoju vlastnú techniku, ktorou je tzv. trik suchého leštenia. Pracovníci firmy majú v rukách len čistú bavlnenú tkaninu a keď sú okná a sklá celkom suché, začnú s ich lešením.

Leštia pomaly, pričom nevynechajú ani centimeter. Dba na to, aby bolo každé miesto na okne dôkladne vyleštené. Samozrejme, že takéto leštnie na sucho býva fyzicky náročnejšie, ale na druhej strane prínáša klientom jedinečný výsledok. Všetky špina, škvrny, šmuhy a otlačky prstov sú zo skiel preč, takmer ľahkým žmurknutím oka.

Čím sa odstraňujú a strhávajú polepy zo skla, výkladov, sklenených priečelí, tieniacich fólií v Nitre

Pracovníci A SERVIS-u nám pred časom pomohli odstrániť aj polepy zo skiel, keďže na nich občas visí dajký plagát alebo upútavka s programom. Pri tejto práci využívajú najmä špeciálne korundové žiletky s veľkosťou až desať centimerov. Aj vďaka nim neprichádza k poškodeniu sklenených plôch čisteného okna.

Aby okná v koncertnej sieni ostali dlho čisté a lesklé, tak nám pri ich poslednej návšteve na ne aplikovali špeciálnu impregnáciu. Ide o tzv. nešpinavú úpravu skiel. Táto moderná nano technológia podstatne znížuje náklady na údržbu výkladov a okien, predlžuje ich životnosť a vylepšuje optický vzhľad ošetrených okien.

Impregnácia má totiž ochranné účinky proti vode a špine a je založená na princípe lotosového efektu. Na vodovzdornej nano vrstvou dochádza k zhlukovaniu vody a špiny do guľôčok a ich postupnému odvaľovaniu z povrchu okna, buď samospádom alebo prúdením vzduchu. Impregnácia má tak výraznú schopnosť hydrofobizácie a olejofobizácie. Okná ošetrené touto impregnáciou majú preto samočistiacu schopnosť. Upratovacia firma A SERVIS LIPKA je pre nás všetkých, ktorí potrebujeme perfektne umyté okná, tou najlepšou voľbou.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.