v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Čisté okná knižnice u nás otvára profesionálna upratovacia firma

Čisté okná knižnice u nás otvára profesionálna upratovacia firma 26 jún

Naša knižnica je moderná päťposchodová budova, ktorá je z troch strán presklená. Vďaka tomu ponúka interiér krásne presvetlené miestnosti a študentom, ako aj všetkým návštevníkom, nádherný výhľad na mesto. Aj preto si každý rok pozývame odbornú upratovaciu firmu, aby nám dôkladne umyla všetky okná.

Ako vyčistiť a umyť sklenené pergoly, zimné záhrady, priečelie, fasády, výklady, logá v Nitre

Žiaľ, doteraz sme veľké šťastie na spoľahlivé firmy veľmi nemali. Už niekoľkokrát sa nám stalo, že firma neumyla všetky okná a na mnohých zostali fľaky a šmuhy. Dokonca nás sklamali tým, že prišli neskoro alebo nečakane odložili dohodnutý termín. Boli sme z toho už nešťastní a mali sme pocit, že profesionálna firma už asi neexistuje.

Našťastie sme na internete objavili upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA. Obávali sme sa síce, čím nás prekvapí, ale na jej obhajobu musíme povedať, že lepšiu voľbu sme ani urobiť nemohli.etko bežalo ako po masle, komunikácia bola priama, bezproblémová a výsledok ich práce, fakt na nezaplatenie.

Naozaj sme po minulých skúsenostiach už ani nečakali, že príde niekto s kým budeme maximálne spokojní. Ich technológia spočíva v starostlivom umytí čistým rozmykom a následným, veľmi dôkladným zotretím sklenenej plochy pomocou stierky s kvalitnou gumou. Takáto gumená lišta sklá perfektne ochráni pred poškriabaním.

Keď okná celkom zaschnú, tak pracovníci firmy zač s ich leštením. Vďaka dlhoročným skúsenostiam využívajú len tzv. trik suchého čistenia. Leštiace prípravky ste teda u nich hľadali celko zbytočne, pretože používajú iba suchú a čistú bavlnenú tkaninu, ktorá dokáže dokonale vyleštiť všetky sklenené plochy.

Ako odstrániť a strhnúť zo skla výkladov polep, fóliu, slnečnú fóliu a polep

Samozrejme toto leštnie je fyzicky náročnejšie, ale firme vždy išlo o precízne odvedenú prácu a spokojného zákazníka, čo možno vidieť aj pri ich práci. m k nám prišiel kompletne pripravený, mali horolezeckú techniku ​​i horolezeckú výbavu.

Vo výškach si tak s umývaním okien poradia perfektne, ďalej čistia a umývajú sklenené pergoly, zimné záhrady, priečelia, fasády, výklady, logá. Aby okná knižnice vydržali dlho čisté a lesklé, naniesli na ne ešte veľmi účinnú impregnáciu GSP – GlassProtect. Impregnácia ponúka ochranné účinky proti vode a špine, pričom pracuje na princípe lotosového efektu. Na vodovzdornej nano vrstve tak dochádza k zhlukovaniu vody a špiny do guľôčok, resp. ich odvaľovaniu z povrchu, a to buď samospádom alebo prúdením vzduchu.

Nano ompregnácia má schopnosť hydrofobizácie a olejofobizácie. Oknáetrené touto impregnáciou tak majú samočistiacu schopnosť. Vďaka firme A SERVIS máme opäť nádherný a ostrý výhľad z každého okna knižnice. Aj preto už nebudeme hľadať inú firmu, lebo lepšiu určite nenájdeme. Aj keď je trochu drahšia, určite sa nám táto investícia vyplatí. Ich odbornosť, vysoká kvalita práce a technológie skrátka na nezaplatenie.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.