v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Aj nahrávacie štúdio má mať čisté okná. Bez kvalitnej upratovacej firmy by to nešlo

Aj nahrávacie štúdio má mať čisté okná. Bez kvalitnej upratovacej firmy by to nešlo 26 jún

V nahrávacom štúdiu by mala vládnuť pohoda a pocit útulnosti, inak sa štáb musí venovať nezmyslom a zbytočne sa rozptyľuje. O spevákoch, či hudobníkoch to platí dvojnásobne. Takže aj tu platí, že kvalita miesta je dôležitá. Aj preto v našom nahrávacom štúdiu dbáme na poriadok, čistotu, a to nielen vovnútri štúdia, ale aj jeho stenami.

Odborné čistenie vo výške presklených fasád, priečelí, výkladov, log, sklenených pergol a zimných záhrad

Sídlime na 6. poschodí výškovej budovy, takže je nevyhnutné, aby bola naše okná čisté aj zo strany ulice okná. Práve preto sme si k nám pred nejakým časom pozvali profesionálnu upratovaciu spoločnosť A SERVIS LIPKA. Vybrali sme si ich na internete najmä preto, že mali naozaj skvelé ohlasy a recenzie, nielen od súkromných osôb, ale aj firiem.

Na web stránkac sme sa dočítali aj to, ako okná vlasnte umývajú a ako sa o ne starajú. A ako vykonávajú odborné čistenie vo výške presklených fasád, priečelí, výkladov, log, sklenených pergol a zimných záhrad. Musím povedať, že sa nám to vážne pozdávalo. Do firmy sme teda bez mešakania zavolali a milá pani operátorka nám dala na výber hneď z niekoľkých možných termínov. Bolo fakt skvelé, že sme mali voľnú ruku a mohli si tak určiť, kedy sa nám to najviac hodí.

S radosťou musím dodať, že firma okná umyla skvele z oboch strán, čo ich naozaj ctí. Ich technológia pritom spočíva v starostlivom umytí čistým rozmyvákom a následným, veľmi dôkladným zotretím sklenenej plochy pomocou stierky s kvalitnou gumou. Gumená lišta je na stierke preto, aby sa okná dajako nepoškriabali a neponičili.

Akým spôsobom odstrániť, strhnúť polepené sklenené plochy výkladov a tieniacich fólií

Keď okná uschli, tak mohl pracovníci firmy začať s ich leštením. Vďaka dlhoročným skúsenostiam pritom využívajú len tzv. trik suchého čistenia. Leštiace prípravky u nich rozhodne nehľadajte, pretože používajú iba suchú a čistú bavlnenú textíliu, ktorá dokonale vyleští všetky sklenené plochy. Aj keď je tento postup fyzicky náročnejší, prináša perfektnésledky, takže táto technika nemá konkurenciu širokoďaleko.

Potom nám na okná ešte naniesli vstvu modernej a účinnej impregnácie GlasProtect GSP, ktorá má vysoký ochranný účinok proti nečistotám a vode. Ide o tzv. npinavú úpravu skiel. Táto technológia zásadné mierou zníži náklady na údržbu okien, predlžuje ich životnosť a vylepšuje optický vzhľad.

Okrem toho je extrémne odolná a trvanlivá, takžeetrené okná chráni 5 rokov. Firma mala tiež k dispozícii horolezeckú techniku, vysokozdvižnú plošinu aj hydraulické ramená, čiže práca v 6. poschodí pre nich nebola veľký problém. Keď skončili a odišli, boli sme nadšení výsledkom, ktorý spoločnosť A SERVIS LIPKA dosiahla.

Z našich okien zmizli všetky fľaky, šmuhy, otlačky prstov, pozdravy od vtákov aj sivý prach. Dokonale čisté okná tak priniesli interiéru nášho štúdia oveľa lepší a útulnejší vzhľad. Touto cestou teda upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA veľmi radi odporúčame každému, kto chce mať dokonale čisté okná, napríklad aj vo výške šiesteho poschodia.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.