v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Strojové čistenie dokáže zmeniť podlahu na nepoznanie

Strojové čistenie dokáže zmeniť podlahu na nepoznanie 23 jún

Vlastním obchod s koženým tovarom a musím povedať, že v poslednej dobe naša podlaha nevyzerala úplne najlepšie. Preto som požiadala svojich zamestnancov, aby sa o ňu postarali a dali ju do poriadku. Aj keď sa snažili, nebolo to stále ono. A pretože som perfekcionistka, rozhodla som sa, že oslovíme odborníkov, pretože podlaha tak ostať nemohla.

Systém strojového čistenia podláh do hĺbky kotúčovým strojom

Takže som si sadla k počítaču a hľadala nejakú upratovaciu firmu, ktorá by sa o to odborne a rýchlo postarala. Jednou z mojich predstáv bolo, aby firma mala čo najlepšie referencie, lebo nerada peniaze vydám pre nič za nič. Napokon som si zvolila upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA, ktorá presne napĺňala moje nároky, a tak som ich kontaktovala.

A musím povedať, že som s nimi bola maximálne spokojná. Podlahu vyčistili nádherne, takže vyzerala ako nová. Úprimne, taký dobrý výsledok som skoro nečakala, dokonca ani napriek tej chvále, ktorú som na webe našla. Super robota, fakt!

Popri tom som sa od nich dozvedela, že pre strojové čistenie podláh je dôležité používať len kvalitnú a šetrnú čistiacu chémie. V opačnom prípade je veľmi zložité splniť požadovaný cieľ a nároky zákazníka. Táto firma k hĺbkovému čisteniu podláh používa vždy zásaditú chémiu.

V niektorých prípadoch siaha aj po kyslých prípravkoch, ale to len pri čistení podláh po stavebných činnostiach a rekonštrukciách. Kyslá chémia je totiž veľmi agresívna. Na druhej strane ale dokonale odstráni z povrchu podláh všetky vápenaté a cementové závoje, zvyšky stavebných nečistôt a povlakov. Na čistenie iných povrchov ju teda použiť nemožno.

Impregnácia dlažby, betónových podláh a voskovanie linolea zafixuje povrch pred znečistením

Keď podlahu dokonale vyčistili, naniesli na jej povrch – pomocou stroja – vrstvu ochranného polyméru, teda vosku. Mohla som zvoliť pololesklý alebo matný typ vosku. Okrem toho mi navrhli, koľko bude moja vyčistená podlaha potrebovaťterov, aby bola dokonale chránená. Ubezpečili ma, že podlaha nebude klzká, čo v každej predajni veľkáhoda.

Touto cestou, by som chcela čistenie podláh od firmy A SERVIS LIPKA vrele a s dôverou doporučiť. S ich celkovým prístupom, vykonanou prácou, a najmä výslednou kvalitou, mám výbornú skúsenosť. Moje očakávania teda firma naplnila vo všetkých smeroch. Po pravde, krásne čisté podlahy prekvapili nielen mňa, ale aj mojich zamestnancov.

Okrem toho je tiež dobrou správou, že A SERVIS ponúka aj celý rad ďalších upratovacích služieb, ktoré určite rada niekedy vyskúšam. Dôkazom ich vysokých kvalít a odborných schopností je aj fakt, že firma svoje služby realizuje nielen po celej Českej republike, ale aj na Slovensku, v Nemecku alebo v Rakúsku. Takže s touto firmou sme vždy v dobrých rukách.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.