v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Podlaha sa za strojové čistenie poďakuje krajším vzhľadom a dlhšou životnosťou

Podlaha sa za strojové čistenie poďakuje krajším vzhľadom a dlhšou životnosťou 23 jún

V našej právnickej firme nebola podlaha už v najlepšom stave, a tak sme sa rozhodli, že ju necháme vyčistiť dajakými odborníkmi. Máme síce v našej administratívnej budove upratovací tím, ale majú toho viac ako dosť a kvalita ich práce nestačila na to, aby sme boli so stavom našich podláh úplne spokojní. Žiaľ, taká je realita.

Viete ako zastaviť hlbšie znečistenie

A tak sme si sadli k internetu a hľadali nejakú upratovaciu spoločnosť, kto by mala na webe kladné ohlasy a referencie. Napokon sme si vybrali firmu, ktorá nás presvedčila nielen skúsenosťami a profilom, ale aj pozitívnymi recenziami klientov. Ukázalo sa, že firma A SERVIS LIPKA má s čistením podláh dlhoročné skúsenosti doma aj v zahraničí.

S jej prácou sme boli naozaj veľmi spokojní. Odviedli u nás super job a podlaha vyzerá ako nová. Okrem iného nám firma na podlahu aplikovala aj ochranný vosk, o ktorom by som sa chceli viac rozpísať. Podľa našej skúsenosti sa v každom smere vyplatí nechať si podlahu zakonzervovať nanesením fluatácie, teda vrstvou priemyselného polyméru-vosku. Týmto spôsobom sa totiž zabezpečí, že nedôjde k hlbšiemu znečisteniu podlahy.

Na podlahu firma aplikuje prevažne pololesklý alebo matný vosk, ktorý sa im dlhodobo osvedčik a s ním výborné skúsenosti. Vosk sa do podlahy votrie dva, až trikrát, takže sa vytvorí kompaktná vrstva, ktorá podlahe zabezpečí pružnosť, elasticitu a požadovaný protišmykový efekt. A SERVIS používa kvalitný nemecký pololesklý vosk PKD, teda veľmi odolný polymér s dobrou životnosťou.

Polymér má pritom rad skvelých hod. Napríklad na podlahách nevidno stopy bosých nôh, povrch ostáva bezpečný a podlaha sa oveľa lepšie udržuje. Okrem toho vosk výrazne predĺži aj životnosť podlahy. Navyše bude podlaha aj dlhšie čistá, čiže nie je potrebné ju tak často umývať, pretože sa na nej neusádza toľko nečistôt.

Voskovanie linolea, Pvc, impregnácia dlažby, betónových, priemyselných podláh

Pretože sme boli so službami A SERVIS-u veľmi spokojní, rozhodli sme, že je podporíme aj touto našou recenziou. Áno, ich služby sú o niečo drahšie, ale rozhodne sa oplatí do takejto špičkovej kvality investovať. Používajú totiž vynikajúcu čistiacu chémiu a kvalitné prístroje. Nehovoriac o odbornosti zamestnancov. Skutočne, ich zamestnanci veľmi milí a zdvorilí, teda skutoční profesionáli.

Aj preto sa dá predpokladať, že sa tieto dôležité fakty, premietnu do konečnej ceny. A keď to všetko spočítate, sedí všetko tak ako má. Na druhej strane, ceny zase nie také vysoké, aby si ich služby nemohol dovoliť každý, kto to potrebuje. Z hľadiska pomeru cenakon ide o jednu z najlepších firiem, s ktorou sme sa kedy stretli.

Takže za nás ich služby veľmi radi odporúčame. Ak teda potrebujete vyčistiť podlahu, tak jedine s upratovacou firmou A SERVIS LIPKA. My sa už na nikoho iného obracať ani nebudeme. Navyše ponúkajú aj celý rad ďalších odborných služieb, ktoré v budúcnosti určite s dôverou využijeme. Kvalitu tejto dynamickej a spoľahlivej firmy dnes oceňujú zákazníci po celej Českej republike, ale aj na Slovensku, v Nemecku a v Rakúsku. Náš názor teda zdieľajú desiatky a stovky spokojných klientov naprieč viacerými trhmi. A to je naozaj dobre.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.