v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Kvalitné ošeterenie podlahy inú alternatívu nemá. Je ňou strojové čistenie

Kvalitné ošeterenie podlahy inú alternatívu nemá. Je ňou strojové čistenie 23 jún

Vlastním zámočníctvo, kde robíme aj kľúče na počkanie. V poslednej dobe som však mal pocit, že naša podlaha je naozaj veľmi špinavá. Tak sme sa s kolegom rozhodli, že ju necháme vyčistiť, pretože ani jeden z nás upratovanie práve nemusíme. Samozrejme, že sme ju pravidelne vytierali, ale to chcelo niečo účinnejšie. Skrátka ruky profesionála.

Ako hĺbkovo čistiť podlahy do hĺbky

Pátral som takých firmách na internetových vyhľadávačoch a diskusiách. Chceli sme totiž vysokú kvalitu vyčistenia, najlepšie počas jedného dňa. Nakoniec som narazil na firmu A SERVIS LIPKA a ihneď ich kontaktoval. Povedal som im svoje požiadavky a spýtal sa, či keď je možné, aby u nás boli čo najskôr. Potešilo ma, že nebolo treba čakať napríklad mesiac. O týždeň sme totiž mali profíkov u nás a hneď sa aj dali do práce.

Podlahu najskôr kvalitne vydrhli pomocou veľmi účinnej čistiacej chémie. Akonáhle bol povrch dôkladne vykartáčovaný, nasledovalo odsatie všetkých nečistôt, mastnoty a vlhkosti vysokovýkonným vysávačom, na ktorom bola napojená hubica s gumovými lištami. Potom podlahu ešte raz umyli čistou vodou, aby sa tak neutralizovala od zvyšného chemického roztoku a nechali ju voľne doschnúť.

Dozvedeli sme sa, že kotúčový stroj, ktorý pre strojové čistenie podláh využívajú, je v súčasnosti jediným zariadením, ktoré dokáže detailne a generálne vyčistiť akýkoľvek druh podlahy. Tento účinný stroj s hmotnosťou 50 kilogramov a prítlakom na kotúč s priemerom 45 centimetrov, využívajú na čisteniu hneď niekoľkých druhov podláh.

Ako ochrániť podlahy pred opätovným znečistením, impregnáciou a voskovaním

Na prcovníkoch A SERVIS LIPKA bolo sú to riadne preškolení profesionáli, ktorí pri svojej práci používajú len tie najkvalitnejšie prípravky a pomôcky. Okrem iného nám odporučili, aby sme podlahu nechali dôkladne vyčistiť aspoň raz za rok. S výsledkom ich práce sme bol maximálne spokojní. Podlaha síce nemohla vyzerať ako fungl nová, ale vyzerala perfektne.

Áno, je pravdou, že ich služba nebola najlacnejšia, ale treba to vidieť aj tak, že firma využíva len špičkové stroje a najkvalitnejšiu čistiacu chémiu. Okrem toho, samotná práca je náročná a namáhavá, pričom sú jej výsledky excelentné. Napokon, oceňované sú tiež za hranicami. Odborné služby realizujú po celej Českej republike, na Slovensku, Nemecku aj v Rakúsku.

Ich služby sa nám fakt vyplatili, lebo podlaha bola dokonalá naozaj dlho. Naviac, A SERVIS ponúka aj celý rad ďalších upratovacích služieb, ktoré určite niekedy využijeme. Napríklad čistenie kobercov, umývanie okien alebo odstraňovanie plesní, či graffiti. Určite vám teda ich pomoc odporúčame. Koniec-koncov, na ich web stránkach nájdete oveľa viac.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.