v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Dokonale čistá podlaha toho veľa nepotrebuje. Iba stroj a profíkov

Dokonale čistá podlaha toho veľa nepotrebuje. Iba stroj a profíkov 23 jún

Vlastním arénu pre únikové hry, pretože tento druh hier je čoraz populárnejší. A musím sa priznať, že i ja sama som veľkú fanúšičkou týchto hier. V poslednej dobe som si však všimla, že naša podlaha nie je v najlepšom stave. Je pravda, že pri týchto hrách je väčšinou šero, takže stav podlahy ktovieako nezaváži, ale jedno mi to nebolo. Tak sme sa ešte s jedným kolegom zhodli, že bude najlepšie, keď si na to najmeme nejakú upratovaciu firmu.

Čistenie do hĺbky podláh kotúčovým strojom

Sadli sme teda k počítaču a začali po nej pátrať. Netrvalo dlho a našli sme web stránky firmy A SERVIS LIPKA. Mala na svojich diskusných fórach vynikajúce hodnotenia, všade kladné ohlasy a pochvaly. Mali sme teda istotu, že nám ponúknu vysokú kvalitu. Kontaktovali sme teda ich operátorku a dohovorili sa termín čistenia.

Výborné bolo, že im nerobilo problém prísť ku nám až večer, kedy končíme s prevádzkou. Zamestnanci firmysobili odborne a profesionálne, takže sa mi celkom uľavilo a mala som jasný pocit, že chvála na internete bola opodstatnená. No a po osobnej skúsenosti musím povedať, že firma naozaj odvádza perfektnú prácu.

Na čistenie mali so sebou veľký kotúčový stroj, ktorý dokázal z podlahy dostať všetku špinu. Štetiny jeho kartáčov boli zároveň šetrné, takže nedošlo k poškriabaniu podlahy. Bola takmer ako nová a krásne lesklá. Nechali sme si ju aj poriadne navoskovať, aby vydržala čistá oveľa dlhšie. Ďalšou superhodou použitého vosku je jeho protišmykový efekt, čo je v našom prípade užitočné, či skôr nenahraditeľné plus navyše.

Ochráň vyčistenú a čistú podlahu impregnáciou dlažby a voskovaním linolea

Okrem toho som sa dozvedela, že takéto čistiace kotúčové stroje sa používajú aj na čistenie linolea, plávajúcej podlahy alebo dlažby. Touto cestou by som chcela čistenie podláh firmou A SERVIS LIPKA odporučiť, pretože odviedli perfektnú robotu. Ja aj moji kolegovia si ich nemôžeme vynachváliť a ešte raz im ďakujeme.

Zamestnanci boli navyše veľmi ústretoví, milí a veľmi dobre sa s nimi pracovalo. Majú príjemné a profesionálne vystupovanie a vo všetkom sa vám snažia vyjsť v ústrety. Dohoda je s nimi domluva s nimi úplne bezproblémová. A nemajte obavy, že by došlo k presúvaniu termínu alebo k iným nedorozumeniam. Na túto partiu sa môžete stopecentne spoľahnúť.

Skvelé je, že firma ponúka aj celý rad ďalších upratovacích služieb, ktoré do budúcna určite vyskúšame. Napríklad čistenie podláh som začal využívať aj vo svojej vlastnej domácnosť. Som pracovne vyťažená, takže si rada nechám takto vypomôcť. Navyše, sama by taký výsledok nikdy nedosiahla. A nie sú ani takí drahí! Podľa mňa si ich služby môže dovoliť každý, kto ich potrebuje. Napokon, realizujú ich po celej Českej republike, na Slovensku, v Nemecku a v Rakúsku, čo hovorí samo za seba.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.