v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Zakonzervovanie povrchu podlahy je cestou k jej dlhšej životnosti

Zakonzervovanie povrchu podlahy je cestou k jej dlhšej životnosti 22 jún

Či už sa rozhodne pre koberce alebo pre podlahu, býva potrebné sa o ne poriadne postarať. Pravidelným čistením sa zbavujú nielen všetkých nečistôt, roztočov a baktérii, ale významne sa tak predlžuje aj životnosť podlahy alebo koberca.

Zatvorte svoju vyčistenú alebo novú podlahu proti znečisteniu impregnáciou

Ale vyčistiť podlahu naozaj dôkladne nebýva nijako ľahké, pretože veľa prípravkov z drogérií neponúka všetky očakávané účinky. Neraz je to len strata času a peňazí. Sú však aj iné, oveľa účinnejšie metódy. Napríklad strojové čistenie, ktorú prináša spoločnosť A SERVIS LIPKA.

Poznáme to z vlastnej skúsenosti. V našej predajni sa špecializujeme na veci do domácnosti, vrátane riadov a kuchynského zariadenia. No a niektorý tovar je dosť ťažký a drahý. Takže keď sa vybaľuje, musíme mať pevnú pôdu pod nohami. No a podlaha sa pred časom začala nebezpečne šmýkať, a tiež nevyzerala práve najlepšie. Museli sme s tým teda niečo urobiť.

Našťastie nám pomocnú ruku podala práve firma A SERVIS LIPKA. Nielenže podlahu perfektne vyčistila, ale na ňu naniesla aj tzv. fluatáciu, čiže vrstvu ochranného vosku. Dnes už vieme, že sa naozaj sa vyplatí nechať podlahu zakonzervovať nanesením fluatácie, teda priemyselného polyméru. Voskovanie podlahy totiž na dlhý čas zabezpečí, že nedôjde k hlbšiemu znečisteniu ošetrenej podlahy.

Na podlahu firma aplikuje prevažne pololesklý vosk, ktorý je dlhodobo osvedčený a s ním výborné skúsenosti. Vosk sa do podlahy votrie dva, až trikrát, aby sa tak vytvorila kompaktná vrstva, ktorá jej zabezpečí pružnosť, elasticitu a protišmykový efekt. Používajú sa najmä kvalitné nemecké vosky PKD, teda odolné polyméry s dobrou životnosťou.

Voskovanie linolea, PVC a impregnácia priemyselných, betónových podláh a dlažby

Polymér prináša zákazníkom celý rad výhod. Napríklad na podlahách nevidieť stopy po bosých nohách, ich povrch ostáva bezpečný a oveľa lepšie sa udržuje. Okrem toho výrazne predĺži i jej životnosť. Navyše, podlahu udržuje dlhšie čistú, takže nie je potrebné také časté umývanie, keďže sa na nej nečistoty usádzajú podstatne menej.

Prácu a služby firmy A SERVIS LIPKA musíme len a len vyzdvihnúť. Dohoda s nimi bola perfektná a všetko prebehlo presne tak, ako sme očakávali. Ich pracovníci boli veľmi ochotní. V každom okamihu boli sústredení, takže pracovali na jednotku. Chceme, či nechceme, ale nenapadá nás vôbec nič, čo by sa dalo ich práci vytknúť.

Služby ponúkajú za veľmi prijateľné ceny, ktoré sa vyplatí investovať. Takže za nás ich vrelo odporúčame. Ak teda potrebujete vyčistiť podlahu, jedine s A SERVIS LIPKA. Skvelé je, že firma ponúka aj ďalšie služby, takže sme ich neoslovili naposledy. Okrem toho pracujú aj po celej Českej republike, ako i na Slovensku, v Nemecku a v Rakúsku, čo svedčí o mnohom. Pre viac informácií si zájdite na ich web stránky.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.