v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Vyčistiť podlahu je hračka. Strojová metóda vás o tom presvedčí

Vyčistiť podlahu je hračka. Strojová metóda vás o tom presvedčí 22 jún

V našej firme A SERVIS LIPKA ponúkame celý rad upratovacích služieb a dnes by sme sa chceli zamerať na naše generálne a hĺbkové čistenie podláh. K úspešnému strojovému čisteniu podláh používame kotúčový stroj, ktorý zabezpečí detailné a hĺbkové vyčistenie.

Voskujte linoleum, vinylovú podlahu, pvc a impregnujte dlažby a betónové podlahy

Postupujeme pritom nasledujúcim spôsobom. Podlahu najprv kvalitne vydrhneme pomocou veľmi účinnej čistiacej chémie. Akonáhle bol povrch dôkladne vykartáčovaý, nasleduje odsatie všetkých nečistôt, mastnoty a vlhkosti vysokovýkonným vysávačom, na ktorom býva napojená hubica s gumovými lištami. Potom podlahu ešte raz umyjeme čistou vodou, aby sa neutralizovala od zvyšného chemického roztoku, a potom sa nechá poriadne doschnúť.

Kotúčový stroj, ktorý pre strojové čistenie podláh využívame, je jediným zariadením, ktoré dokáže detailne a generálne vyčistiť akýkoľvek druh podlahy. Tento stroj sa dá využiť na čistenie hneď niekoľkých druhov podláh. Patria k nim dlažby, linolea, marmolea, plávajúce podlahy, betónové a liate podlahy alebo kameninové dlažby.

Pre strojové čistenie podláh býva vždy dôležité používať kvalitnú a šetrnú čistiacu chémiu. Len takýto druh chémie tak môže splniť požadovaný cieľ. Naša upratovacia firma k hĺbkovému čisteniu podláh používa vo väčšine prípadov zásaditú chémiu. V niektorých prípadoch siahame po kyslých prípravkoch, ale to len pri čistení podláh po stavebných činnostiach a rekonštrukciách.

Strojové čistenie priemyselných podláh, dlažieb a pvc

Naposledy sme čistili podlahy na študentských internátoch, kde ubytovaní najmä študent z programu Erasmus. A pretože si ich upratovací tím s podlahami poradiť nevedel, rozhodli si na osloviť profesionálov. Sme radi, že na tú prácu kontaktovali práve nás. Naši skúsení zamestnanci tak podlahy v tomto internáte ošetrili podľa vyššie opísaného postupu a vyčistili ich tak, že boli ako nové.

Na klientoch a vedení „erasmus“ internátu bolo vidieť, že sú s našou prácou navýsosť spokojní. V upratovacej spoločnosti A SERVIS LIPKA svojim zákazníkom okrem čistenie podláh – ďalej ponúkame aj množstvo iných služieb. Napríklad odstránenie starého vosku (polyméru) z podlahy a nanesenie novej ochrannej polymérové ​​vrstvy alebo strojové hĺbkové čistenie kobercov, resp. nábytkového čalúnenia.

Realizujeme taktiež denné a pravidelné upratovania domácností, kancelárií, rezidencií či firiem. Čistíme a upratujeme po náročných stavebných, či rekonštrukčných prácach alebo sa venujeme aj špecifickým upratovacím prácam vo výškach.

Vykonávame odborné čistenie a leštenie okien, umývanie výkladov a presklených plôch, a to aj vo výškach. Takže, ak z týchto oblastí upratovacích a čistiacich prác potrebujete čokoľvek zrealizovať, neváhajte sa na nás s dôverou obrátiť. Veľmi radi vám so všetkým pomôžeme. Pre viac informácií navštívte aj naše web stránky.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.