v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Viete, čo má každá podlaha najradšej? No predsa strojové čistenie

Viete, čo má každá podlaha najradšej? No predsa strojové čistenie 22 jún

našej upratovacej firme A SERVIS LIPKA ponúkame celý rad upratovacích služieb a v tomto článku by sme sa chceli venovať čisteniu podláh. Okrem iného realizujeme hĺbkové čistenie pomocou strojovej kotúčovej metódy. Kotúčový stroj pritom spoľahlivo zabezpečí detailné a hĺbkové čistenie. Postupujeme teda nasledujúcim spôsobom.

Čistenie, voskovanie linolea, marmolea, PVC

Podlahu najskôr kvalitne vydrhneme pomocou veľmi účinnej čistiacej chémie. Akonáhle bol povrch dôkladne vykartáčova, nasleduje odsatie všetkých nečistôt, mastnoty a vlhkosti vysokovýkonným vysávačom, na ktorom býva napojená hubica s gumovými lištami. Potom podlahu ešte raz umyjeme čistou vodou, aby sa tak zneutralizoval aj zvyšok chemického roztoku a necháme ju voľne doschnúť.

Kotúčový stroj, ktorý pre strojové čistenie podláh využívame, je jediným zariadením, ktoré dokáže detailne a generálne vyčistiť akýkoľvek druh podlahy. Tento jednokotúčový stroj využívame na čistenie dlažieb, linolea, marmolea, plávajúcich podláh, betónových, liatych alebo tiež kameninových podláh.

Pre strojové čistenie podláh je pritom maximálne dôležité používať kvalitnú a šetrnú čistiacu chémiu. Len so šetrnou chémiu sa dá požadovaný cieľ splniť v tej navyššej kvalite. Naša upratovacia firma k hĺbkovému čisteniu podláh používa vždy zásaditú chémiu.

V niektorých prípadoch síce siame po kyslých prípravkoch, ale vtedy ide len o čistenie podláh po stavebných činnostiach a rekonštrukciách. Kyslá chémia je totiž zo svojej podstaty veľmi agresívna. Na druhej strane dokonale odstráni z povrchu podláh vápenaté a cementové závoje, zvyšky stavebných nečistôt a povlakov. Pre iné druhy podláh sa jej nasadenie nedoporúča.

Impregnácia priemyselných, betónových, podláh a dlažby

Nedávno sme čistili podlahy v tradičnej českej hospode, kde si jej personál sám poradiť nedokázal. A tak sa po odporúčaní s dôverou obrátili na nás. Už od začiatku celej tejto zákazky bolo jasné, že isté druhy znečistenia bežná chémia zvládnuť nedokáže.

Naši zamestnanci sa tak do práce pustili podľa vyššie uvedených postupov a podlahy v celej hospode vyčistili tak, že boli ako nové. Na majiteľoch aj ich spolupracovníkoch bolo vidieť, že sú s našou prácou naozaj spokojní a celkom im odľahlo.

Vo firme A SERVIS LIPKA svojim zákazníkom okrem čistenie podláh ponúkame aj rad iných služieb. Napríklad odstránenie starého vosku z podlahy a nanesenie novej ochrannej polymérovej ​​vrstvy, strojové hĺbkové čistenie kobercov alebo čistenie čalúnenia.

Realizujeme tiež denné a pravidelné upratovania domácností, kancelárií, rezidencií či firiem, a to aj po stavebných činnostiach alebo upratovacie práce vo výškach. Vykonávame čistenie a leštenie okien, umývanie výkladov a presklených plôch, a to aj vo výškach. Po dohode čistíme žalúzie, lamely, rolety a markízy. Všetky tieto práce pritom realizujeme nielen po celej Českej republike, ale aj na Slovensku, v Nemecku alebo v Rakúsku.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.