v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Strojové čistenie a cena? Kvalita tu stojí na prvom mieste

Strojové čistenie a cena? Kvalita tu stojí na prvom mieste 22 jún

Som jedným zo správcov internátov, ktoré sú vyhradené najmä pre erasmákov,“ teda pre študentov z programu Erasmus. Aj preto vám môžem otvorene povedať, že táto práca nie je žiadny med. Na týchto erasmáckých intrákoch totiž máte večierok takmer každý deň, takže si asi dokážete predstaviť ako to tam ráno vyzerá.

Kto zafixuje kvalitne vyčistenú a novú podlahu bude veľmi spokojný

Samozrejme, že mládež musí po sebe musí poupratovať, ale aj tak to nie je celkom jednoduché. Najviac to odnášajú podlahy. V poslednom čase už fakt neboli v najlepšom stave, a tak sa do nich pustil náš upratovací tím, ale veľa vody nenamútili. Podlahy ostali matné, bez iskry, pričom bolo vidieť, že bežné čistenie veľmi nezaberá.

Tak sme sa teda rozhodli, že ich necháme vyčistiť nejakou upratovacou firmou. Takže som si sadol k počítaču a dal sa do hľadania. Konieckoncov vyhľadávanie informácií je sučasťou našej každodennej práce. No a po prečítaní mnohých ohlasov a recenzií sme sa rozhodli obrátiť na upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA, pretože mala tie najlepšie referencie.

Drvivá väčšina z nich bola kladná a ľudia si ich prách otvorene pochvaľovali. Bez zbytočného váhania sme ich teda kontaktovali a dohodli sa na termíne. Pracovníci firmy dorazili v danú hodinu a pustili sa do práce. Po pravde, boli sme s nimi mimoriadne spokojní, lebo pre nás odviedli skutočne dobrú robotu.

Impegnácia betónovej, priemyselnej podlahy a dlažby, voskovanie vinylovej podlahy, pvc a linolea

Podlahu najskôr kvalitne vydrhli pomocou veľmi účinnej čistiacej chémie. Akonáhle bol povrch dôkladne vykartáčova, odsali všetky nečistoty a mastnotu vysokovýkonným vysávačom, na ktorom bola napojená hubica s gumovými lištami. Potom podlahu umyli čistou vodou, aby sa neutralizovala od zvyšného chemického roztoku a nechali ju doschnúť.

Dozvedeli sme sa, že kotúčový stroj, ktorý pre strojové čistenie podláh využívajú, je jediným zariadením, ktorý dokáže detailne a generálne vyčistiť akýkoľvek druh podlahy. Tento stroj s hmotnosťou 50 kilogramov a prítlakom na kotúč s priemerom 45 centimetrov, využívajú na čistenie rôznych druhov podláh. Patria medzi dlažby, linolea, marmolea, plávajúce podlahy, betónové aj liate podlahy alebo kameninové povrchy.Pracovníci firmy m doporučili, aby sme podlahy takýmto dôkladným spôsobom nechali vyčistiť takto aspoň raz za rok.

Zamestnanci boli príjemní a ústretoví. Už sa u nás dlho nestalo, aby som narazili na firmu, ktorá má fajn ľudí a odvádza špičkovú prácu. Iste, ceny ich služieb nie sú nízke, ale práve môžete nám ver, že táto investícia rozhodne oplatí. Používajú totiž len tú najlepšiu technológiu a kvalitnú kozmetiku, čo tvorí základ budúceho úspechu.

Takže človek by sa mal nad ponúkanou cenou zamyslieť aj zo širšieho hľadiska, než si povie to nie, sú zbytočne drahí. Ak teda hľadáte niekoho spoľahlivého, skúseného a kvalitného na odborné čistenie podláh, môžeme vám s dôverou odporučiť spoločnosť A SERVIS LIPKA. My sme s nimi boli viac ako len spokojní.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.