v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Prečo sa trápiť s podlahami? Strojové čistenie je pomoc v pravej chvíli

Prečo sa trápiť s podlahami? Strojové čistenie je pomoc v pravej chvíli 22 jún

V našej parfumérii sme akosi prestávali byť spokojní so stavom našich podláh. Firma s ktorou sme doteraz spolupracovali ich totiž nikdy nedokázala vyčistiť tak, ako sme si predstavovali. Dokonca sme mali pocit, že po ich čistení nevidno žiadny rozdiel askoro zbytočne vyhodené peniaze. To sme si samozrejme nemohli dovoliť. A preto sme sa rozhodli pre radikálne riešenie, teda nájsť inú, najmä však spoľahlivejšiu upratovaciu firmu.

Kto navyše betónovú, priemyselnú podlahu naimpregnuje a linoleum a pvc navoskuje vyhne sa hlbšiemu znečisteniu

Keďže to bola moja úloha, pustil som sa do hľadania. Pátral som na rôznych internetových vyhľadávačoch a diskusiách a hľadal firmáy, ktoré by nám zabezpečili kvalitné vyčistenie podláh. Bolo celkom pochopiteľné, že som si dal na výbere spoločnosti poriadne záležať, takže som – okrem iného – prečítal aj pekný kopec recenzií. Napokon som našiel firmu A SERVIS LIPKA, ktorá sa mi vážne pozdávala.

Keďže nebolo na čo čakať, zavolal som im hneď v ten istý deň. Povedal som im naše základné predstavy a požiadavky a spýtal sa na najbližší voľný termín. Na moje prekvapenie nám ponúkli čistenie už o pár dní. Zamestnanci A SERVIS-u boli presní ako hodinky a po krátkej príprave sa hneď pustili do roboty.

Podlahu najskôr kvalitne vydrhlu pomocou veľmi účinnej čistiacej chémie. Akonáhle bol povrch dôkladne vykartáčovaný, nasledovalo odsatie všetkých nečistôt, mastnoty a vlhkosti vysokovýkonným vysávačom, na ktorom bola napojená hubica s gumovými lištami. Potom podlahu ešte raz umyli čistou vodou, aby sa tak zneutralizoval zvyšok chemického roztoku a následne ju nechali voľne doschnúť.

Ako kvalitne udržať čisté podlahy

Dozvedel som sa od nich, že kotúčový stroj, ktorý na čistenie podláh využívajú, je v súčasnosti jediným zariadením, ktorý dokáže detailne a generálne vyčistiť akýkoľvek druh podlahy. Aj bez okuliarov bolo na ich práci jasne vidieť, že ide o riadne preškolených profesionálov, ktorí pri svojej práci používajú vždy kvalitné prípravky a pomôcky.

Tiež mi vysvetlili, že po každom strojovom čistení býva vhodné podlahu zakonzervovať voskom. Samozrejme, že sme ich odporúčania akcepovali a dnes sme radi, že som to urobili. Podlaha bola na konci ich práce krásne čistá a lesklá, takže vyzerala fantasticky. Keď tak premýšľam, nie je vlastne nič, čo by som im dalo vytknúť, a preto túto službu, ako aj firmu A SERVIS LIPKA vrelo odporúčam.

V každom smere sa dá na nich spoľahnuť, čo je dnes skôr výnimkou. Dohoda bola jasná a rýchla, takže bola radosť s nimi spolupracovať. Aj preto v našej predajni zavládla veľká spokojnosť. Veď sa aj naši zamestnanci rad za radom vypytovali, ktože dokázal tú podlahu vyčistiť takým perfektným spôsobom. Ak teda hľadáte firmu na čistenie podláh, odporúčame práve túto. A SERVIS svoje služby ponúka nielen v Českej republike, ale aj na Slovensku, v Nemecku aj v Rakúsku, čo je celkom jasným signálom kvality a odbornosti.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.