v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Pravidelné strojové čistenie je pre podlahu ako živá voda

Pravidelné strojové čistenie je pre podlahu ako živá voda 22 jún

Ak vlastníte krčmu alebo nejaký iný, pohostinský podnik, tak určite dobre viete, že udržiavanie podlahy nie je žiadna veľká radosť. Som majiteľom štýlovej hipsterskej kaviarene a musím povedať, že udržiavanie podlahy u mňa nikdy nebolo nič jednoduché. Rozhodne som však dlážky nemohol nenechať viditeľne zanedbané, nebodaj špinavé.

A voskovanie linolea, pvc, vinylové podlahy a impregnácia dlažieb je ako svätý grál

Po istom čase som sa preto rozhodol, že bude najlepšie, ak sa obrátim na nejakú odbornú firmu, ktorá yb nám s m dokázala pomôcť. Nakoniec som si na webe vybral spoločnosť A SERVIS LIPKA. Mala totiž z mnohých ponúk tie najlepšie referencie.

Takmer všetci klienti túto firmu oceňovali a jej služby si otvorene pochvaľovali. Ani ja dnes nie som výnimkou, keďže ich kvality a profesionálny prístup môžem jedine potvrdiť. Príklad? Nemali ani ten najmenší problém prísť ku mne neskoro večer a pustiť sa do mojch podláh.

Upratovacia firma A SERVIS pri hĺbkovom čistení podláh používa vždy zásaditú chémiu. V niektorých prípadoch siaha aj po kyslých prípravkoch, ale vtedy ide o čistenie podláh po stavebných činnostiach a rekonštrukciách. Kyslá chémia je totiž veľmi agresívna. Na druhej strane ale dokonale odstráni z povrchu podláh všetky vápenaté a cementové závoje, zvyšky stavebných nečistôt a povlakov.

Keď podlahy kotúčovým strojom poriadne vydrhli, stačilo plochy umyť len čistou vodou a dlážky bolu zase super čisté. Bol som nadšený. Samozrejme, moji kolegovia tiež Pracovníci firmy mi tiež odporučili, aby sme si nechali podlahy zakonzervovať nanesením špeciálneho tzv. fluatačného náteru, ktorý tvorí priemyselný polymér, teda vosk. Týmto spôsobom sa zabezpečí, že nedôjde k hlbšiemu znečisteniu podlahy.

Strojné čistenie priemyselných, betónových podláh, dlažieb, pvc a linolea

Na podlahu firma aplikuje prevažne pololesklý alebo matný vosk, ktorý sa dlhodobo osvedčil a sú s ním výborné skúsenosti. Vosk sa do podlahy votrie dva, až trikrát, aby sa vytvorila kompaktná vrstva, ktorá podlahe zabezpečí pružnosť, elasticitu a protišmykový efekt. Používa sa len kvalitný nemecký vosk značky PKD, teda odolný polymér s dobrou životnosťou.

Polymér má rad výhod. Napríklad na podlahách nevidno stopy bosých nôh, povrch ostáva bezpečný a podlaha sa lepšie udržuje, či tiež výrazne predĺži jej životnosť. Je to výborný pocit vedieť, že počas celého jedného roka bude taktáto vrstva polyméru chrániť podlahy tak, že sa nezanesú nečistotami. Stačí ich len bežným spôsbom umývať, tak ako predtým.

Touto cestou by som chcel služby tejto spoločnosti odporučiť, pretože o kvalitách a odbornosti niet pochýb. Ja si ich nemôžem vynachváliť a rozhodne som sa na ne neobrátil naposledy, pretože som s nimi bol spokojný vo všetkých ohľadoch. Zamestnanci boli milí a ochotní, čo sa tiež tak často nevidí. Ide teda o firmu, ku ktorej sa budem rád vracať. Svoje služby realizuje nielen po celej Českej republike, ale aj na Slovensku, v Nemecku a v Rakúsku, čo napokon hovorí samo za seba.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.