v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Ak chcete mať podlahu ako novú, spoľahnite sa na strojové čistenie

Ak chcete mať podlahu ako novú, spoľahnite sa na strojové čistenie 22 jún

 

Chcela by som napísať zopár slov o firme A SERVIS LIPKA, ktorú som našla cez internet. Pred časom som totiž lúskala všetky možné fóra a diskusie, ktoré sa týkajú upratovania. Táto firma totiž vykonáva strojové čistenie a voskovanie podláh, resp. čistenie kotúčovým strojom, ktorý zaručuje jej hĺbkové čistenie.

Viete ako udržať strojovo vyčistenú a novú podlahu čo najdlhšie od hĺbkového znečistenia

Potrebovala som vyčistiť podlahu v mojom obchode, kde predávam drevené hračky a bábiky. Snažila som sa ju síce vyčistiť sama, ale nedarilo sa mi. Bolo jasné, že ak chcem získať kvalitný výsledok, musím obrátiť na skúsenejších. Zároveň som chcela niekoho, kde budem mať istotou, že to nebude zbytočná investícia. A preto som začala postupne sledovať diskusie na internete a hľadala to najlepšie riešenie.

Napokon mi padla do oka upratovacia firma A SERVIS LIPKA. Zavolala som im a dohovorila sa na termíne, kalkulácii a ostatných náležitostiach. Dobrý dojem na mňa urobila už samotná komunikácia. Dnes môžem povedať, že sa na túto partiu profíkov dá plne spoľahnúť. Prišli ku mne presne a k tovaru v predajni sa chovali akokeby bol ich vlastný.

Spolupracovať s nimi tak bola radosť. Parkety vydrhli a dobre vykartáčovali. Vysvetlili mi, že pre strojové čistenie podláh je dôležité používať kvalitnú a šetrnú čistiacu chémiu. Firma k hĺbkovému čisteniu podláh používa vždy zásaditú chémiu. V niektorých prípadoch siaha po kyslých čistidlách. Vtedy ide o čistenie podláh po stavebných činnostiach a rekonštrukciách.

Impregnácia dlažieb, betónových a priemyselných podláh a voskovanie pvc a vinylové podlahy

Kyslá chémia je totiž veľmi agresívna. Na druhej strane ale dokonale odstráni z povrchu podláh všetky vápenaté a cementové závoje, zvyšky stavebných nečistôt a povlakov. Pre čistenie kamenných a prírodných podláh ju však použiť nemožno, pretože by ich poškodila.

Keď podlahu riadne vyčistili, naniesli na jej povrch voskový náter, ktorý nanášali pomocou špeciálneho stroja. Navrhli mi tiež optimálny počet náterov, resp. som si popritom mohla vybrať, či použijú pololesklý alebo matný vosk. Z ich práce som bola naozaj nadšená. Podlaha bola nádherne čistá a ja dnes s ňou nemám takmer žiadne starosti.

Platí teda, že ak chcete skutočne profesionálny výsledok, musíte sa na profesionála obrátiť. Po ich skvele odvedenej práci by som chcela túto službu, a predovšetkým firmu A SERVIS LIPKA s dôverou odporučiť. Jej zamestnanci sú príjemní, komunikatívni a naozaj skvele sa s nimi spolupracovalo. Ceny sú taktiež prijateľ, najmä ak prihliadneme k tomu, akú vynikajúcu profesionálnu prácu odvádzajú. No a pre viac informácií navštívte ich web stránky.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.