v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

S protiplesňovým náterom LSG vašu fasádu nič neprekvapí

S protiplesňovým náterom LSG vašu fasádu nič neprekvapí 19 jún

Hľadáte niekoho, kto by sa vám postaral o znečistenú fasádu? V tom prípade sa obráťte na upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA. Fasáda našej požičovne oblekov bola už naozaj v zlom stave. No a najhoršie bolo, že sa na nej dokonca ukázala aj pleseň. Bolo teda nevyhnutné, aby sme sa o to postarali, lebo niečo vám zákazníkov rozhodne nepriláka.

Masívny výskyt rias a plesní na slovenských zateplených fasádach

A tiež nám bolo jasné, že mi sami to vyčistiť nedokážeme. Takže sme hľadali firmu, ktorá by sa o to postarala. Na webe sme našli skúsenú upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA a ich protiplesňový náter LSG, ktorým nesmierne pomohol. Takže práve tento náter vám chceme dopoučit. Pretože sme presvedčení, že o pleseň na fasáde predsa nikto nestojí.

Navyše, samotné nanesenie náteru LSG je finančne podstatne menej náročné ako samotné odstraňovanie plesní. A ľudia z A SERVISU sú skutočne spoľahliví. Ide o veľmi skúsených špecialistov, ktorí vás nesklamú. My sa už na nikoho iného obracať nebudeme, pretože odviedli vynikajúcu prácu a svoju odbornosť preukazovali pri každom kroku.

Ako postupovali? Na miesta napadnuté plesňou najprv aplikovali bežný dezinfekčný prostriedok. Po odstránení všetkých nečistôt a biotického napadnutia potom na plochu naniesliter proti plesniam, ktorý bude trvalo fasádu chrániť proti opätovnému výskytu plesní, baktérií, húb, kvasiniek a rias.

Väčšina vlastníkov zateplených domov starších ako 6 rokov sa stretáva s problémom zelenajúcich fasád

Po zaschnutí vytvorí LSG umývateľný, transparentný a difúzne otvorený povrch odolný poveternostným vplyvom aj UV žiareniu. Tento náter je pritom ľahko aplikovateľný na vápennocementové omietky, drevo, OSB dosky, umakart, disperzné a silikátové farby, betóny, keramické obklady a podobné materiály.

Moderný LSG náter proti plesniam možno veľmi úspešne použiť vo vnútorných aj vonkajších priestoroch. Aj preto sme sa u nás rozhodli, že ho necháme okamžite naniesť aj do všetkých interiérov. Skvelé pritom je, že tento náter je vhodný aj do priestorov, kde sa denne pracuje s potravinami, čo je jeho obrovská prednosť.

Náter uzavrie fasádu tak, že vlhkosť, spady, organické usadeniny, plesne a iné nálety nebudú mať možnosť do fasády preniknúť. Pričom vlhkosť vo fasáde môže voľne unikať. Náter má vlastnosť difúzneho odporu, takže molekuly vodnej pary sa zo steny dostanú von, ale molekuly vody do fasády nevstúpia. Výhodou tohto náteru tiež je, že dokáže výrazne predĺžživotnosť a farebnú stálosť fasádneho náteru.

A,aka nemu môže byť i vaša fasáda opäť v absolútne perfektnom stave. Ak chcete viac informácií o službách firmy A SERVIS LIPKA, odporúčame vám kliknúť na ich webstránky. A naviac, firma svoje odborné služby realizuje nielen po celej Českej republike, ale aj na Slovensku, v Nemecku a v Rakúskzu, takže klient je tých najlepších rukách.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.