v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Raz a potom dlho, dlho a dlho… Protiplesňový náter LSG funguje

Raz a potom dlho, dlho a dlho… Protiplesňový náter LSG funguje 19 jún

Ak ste sa niekedy snažili vyčistiť fasádu, určite ste zistili, že to nie je žiadna oddychovka. Okrem iného potrebujte aj špeciálne prostriedky, ktoré ale väčšina z nemá. Keď sme usúdili, že fasáda nášho penziónu potrebuje vyčistiť, tak sme sa do toho nepúšťali sami. Bola tam špina, pleseň a kto vie čo ešte, takže nám bolo jasné, že na to budeme niekoho potrebovať.

Ochrana fasád, steny, omietok pred plesňou

Začali sme teda hľadať na internete nejakú firmu, ktorá by sa o to postarala, pretože bolo jasné, že my si s tým neporadíme. Chceli sme ale nejakú, u ktorej by sme mali istotu, že to dobre dopadne, takže sme si prečítali dostatok recenzií na internete. Napokon sme našli firmu A SERVIS LIPKA, ktorá sa nám ihneď zapáčila. Okrem toho nás zaujalo aj more informácií spojených s plesňami, ich vznikom aj spôsobmi ich likvidácie.

To všetko nás teda presvedčilo, aby sme firmu A SERVIS LIPKA oslovili. Navyše, okolo jej mena bol kopec kladných ohlasov a odporúčaní, takže sme vlastne išli na istotu a rozhodli sa do čistenia fasády investovať práve takto. A rozhodne sa nám to vyplatilo.

Ako teda pracovníci A SERVIS-u pracovali? Na povrchy napadnuté plesňou najprv naniesli bežný dezinfekčný prostriedok. Po odstránení nečistôt a biotického napadnutia potom aplikovali protiplesňový náter LSG, ktorý bude spoľahlivo a dlhodobo našu fasádu chrániť proti opätovnému výskytu plesní, baktérií, húb, kvasiniek a rias.

Čistenie fasád, odstránenie čiernej plesne a nečistôt

Náter LSG po zaschnutí vytvorí umývateľný, transparentný a difúzne otvorený povrch odolný poveternostným vplyvom aj UV žiareniu. LSG je pritom veľmi dobre aplikovateľný na vápennocementové omietky, drevo, OSB dosky, umakart, disperzné aj silikátové farby, betóny, keramické obklady a podobné materiály.

Pani z A SERVIS-u nás poučili aj o tom, ako ľahko plesne vznikajú. A tie slová platia pre interiér aj pre vonkajšie steny domu. Aj preto je najlepšie počítať s pomocou protiplesňového náteru LSG, keďže človek získa trvalú istotu.

Ak sa teda nechcete v blízkej, či vzdialenejšej budúcnosti márne otravovať s otravnými plesňami, bude najlepšie spoliehať na účinný a spoľahlivý protiplesňový náter LSG. Za nás môžem len potvrdiť, že táto špičková a moderná prevencia funguje naozaj spoľahlivo. U nás sa odvtedy žiadne plesne už neobjavili.

Aj preto vám chceme firmu A SERVIS LIPKA vrelo odporučiť. Naviac, ich zamestnanci ústretoví, milí a veľkí profesionáli. A ešte niečo. Firma navyše ponúka aj celý rad ďalších služieb, medzi ktoré patrí čistenie kobercov a podláh, umývanie okien a výkladov alebo odstraňovanie plesní a graffiti. Ako vidno, majú skutočne široký odborný záber a my sme sa na nich určite neobrátili naposledy. Pre viac informácií si pozrite aj ich webové stránky a určite nám dáte za pravdu.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.