v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Náter LSG a čisté steny bez známok plesní? Vaše splnené želanie

Náter LSG a čisté steny bez známok plesní? Vaše splnené želanie 19 jún

Mám skvelú skúsenosť s jednou upratovaciu firmou, o ktorej by som sa rada zmienila. Ide o spoločnosť A SERVIS LIPKA. Svojim zákazníkom ponúka celý rad upratovacích služieb, ktoré majú profesionálny charakter. Patrí k nim čistenie kobercov a podláh, odstránenie starého vosku a nanesenie novej polymérovej vrstvy alebo strojové čistenie čalúnenia.

Čistenie fasád, odstránenie čiernej plesne.

Realizuje tiež denné a pravidelné upratovania domácností, kancelárií, rezidencií či firiem. Vykonáva čistenie a leštenie okien, umývanie výkladov a presklených plôch, a to aj vo výškach. Po dohode čistí žalúzie, lamely, rolety a markízy. Odstraňuje nedovolenej polepy, reklamné polepy, ochranné fólie, samolepky, či banery zo všetkých presklených plôch.

A nám práve firma A SERVIS LIPKA s čistením fasády. Pracujem vo svadobnom salóne a naša fasáda nevyzerala vôbec dobre. Bola nielen značne špinavá, ale našli by sa na nej aj známky ples, čo tak ostať nemohlo. Na druhej strane nám bolo jasné, že my sami to vyčistiť nedokážeme. Nemali sme totiž s takou prácou vôbec žiadne skúsenosti.

A tak sme sa obrátili na profesionálnu upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA, ktorú sme našli na internete. Predtým sme však pozorne prečítali veľa klientských diskusií, aby sme si vybrali naozaj niekoho s dobrými referenciami. No a vyšlo to. Najmä ich protiplesňový náter LSG odviedol na našej fasáde skvelú robotu.

Antimikrobiálne pôsobenie LSG je totiž založené na princípe zmeny iónovej rovnováhy v bunkovej stene mikroorganizmu. Už veľmi krátky kontakt bunkovej steny s ošetreným povrchom spôsobí lokálnu zmenu v koncentrácii dôležitých iónov a vnútrobunkov a rastúci tlak spôsobí roztrhnutie bunky. Na povrchu chránenom náterom LSG tak nemajú plesne, baktérie, huby ani kvasinky žiadnu šancu.

Protiplíňový náter na zateplené fasády

Platí tiež, že pre bunky vyšších organizmov je tento náter úplne bezpečný. Po zaschnutí LSG získava povrch steny iónový náboj, ktorý pri priblížení bunky mikroorganizmu začne vytvárať s iónmi v bunkovej stene mikroorganizmu iónové mostíky. Takto dochádza k oslabeniu pevnosti bunkovej steny, takže už ho nie je schopná udržať. V tento okamih dochádza ku konečnému pretrhnutiu bunkovej steny.

Vďaka tomu protiplesňový náter LSG spoľahlivo a dlhodobo chráni ošetrený povrch proti napadnutiu mikroorganizmami. Jeho pôsobenie zároveň nie je reaktívne, takže nedochádza k zníženiu aktivity v exponovaných miestach. Dôležité je, že tieto prípravky sú po každej stránke ekologické.

Ak treda máte u vás doma, či vo firme problémy s čistotou vašej fasády, protiplesňový náter LSG je tou najlepšou alternatívou. A ešte niečo. Firma A SERVIS LIPKA ponúka aj celý rad iných činností, napr. čistenie kobercov a podláh, umývanie okien, či výkladov alebo odstraňovanie graffiti, takže aj tieto práce sa vyplatí zveriť do rúk jej odborníkov.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.