v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Čistý kabát každej fasády, to je protiplesňový náter LSG

Čistý kabát každej fasády, to je protiplesňový náter LSG 19 jún

Čistenie fasád nikdy nebolo nič jednoduché. Ak sa do toho pustíte bez toho, aby ste vedeli presne ako na to, alebo čo na takétp znečistenie, či plesne skutočne platí, nemáte šancu na úspech. A to bol aj prípad nášho bistra. Fasáda bola deň po dni v horšom stave, plná nečistôt a plesní, takže sme prácu už nemohli odkladať. Rozhodli sme s pre upratovaciu firmu.

Najväčší podiel na trhu mala zásadný vplyv na úroveň kvality technológií zatepľovania

Spoľahli sme sa teda na internet. A našli spoločnosť A SERVIS LIPKA, ktorá sa nám ihneď zapáčila. Začali sme sa viac zaujímať o ich stránky, ale aj o všetko, čo s plesňami súvisí. Firma mala len kladné hodnotenia a pozitívne ohlasy, takže sme si povedali, že využijeme práve ich odborné služby. Dnes vieme, že sa mám táto investícia rozhodne vyplatila.

V dohodnutý deň prišiel k nám tím jej špecialistov, ktorý sa o všetko postaral. Na povrchy zasiahnuté plesňou naniesli bežný dezinfekčný prostriedok. Po odstránení nečistôt a biotického napadnutia potom aplikovali protiplesňový náter LSG proti plesniam, ktorý bude steny trvale chrániť proti opätovnému výskytu plesní, baktérií, húb, kvasiniek a rias.

Náter LSG totiž uzavrie fasádu tak, že vlhkosť, spady, organické usadeniny, plesne a iné nálety nebudú mať možnosť do fasády preniknúť. Pritom platí, že vlhkosť bude môcť z fasády voľne unikať. Náter má vlastnosť difúzneho odporu, takže molekuly vodnej pary sa môžu zo stien odparovať, ale molekuly vody do fasády nevstúpia.

V podstate sa na kvalite niektorých materiálov klamalo a čiastočne klame dodnes

Výhodou tohto náteru tiež je, že výrazne predĺžiuje životnosť a farebnú stálosť fasádneho náteru. Po celkovom zaschnutí vytvorí LSG ľahko umývateľný, transparentný a difúzne otvorený povrch odolný poveternostným vplyvom aj UV žiareniu.

LSG je aplikovateľný na vápennocementové omietky, drevo, OSB dosky, umakart, disperzné a silikátové farby, betóny, keramické obklady a podobné materiály. Ak teda chcete mať istotu, že nebudete mať s plesňami ďalšie problémy, spoľahnite sa na náter LSG. Za nás môžem s uspokojením potvrdiť, že funguje naozaj perfektne.

Nám sa odvtedy už pleseň neobjavila. A verím, že veľmi dlho ani neobjaví. Pre viac informácií o servise firmy A SERVIS LIPKA vám odporúčam, aby ste sa pozreli na ich webové stránky. Ponúka totiž nielen odstraňovanie plesní, ale aj odstraňovanie graffiti, umývanie okien a výkladov a čistenie kobercov a podláh.

Jediné, čo sa zdá byť zložitejšie ich ceny. Je pravdou, že ich služby drahšie ako priemer. Kvšak vezmete do úvahy odbornú úroveň jej služieb, profesionalitu zamestnancov plus využívanie modernej chémie a technológií, máte stopercentú istotu, že pomer cena a výkon sa vám jednoznačne vyplatí. Nakoniec, naše fasády sú toho jasným dôkazom.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.