v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Okná posilňovne máme vysoko. Ich umytie sme teda nechali na skúsených

Okná posilňovne máme vysoko. Ich umytie sme teda nechali na skúsených 16 jún

Aby sa klienti v našej posilňovni cítili dobre, dbáme na to, aby bolo všade čisto a aby sa klienti ku nám radi vracali. Lenže pred mesiacom sa naproti našej budove rozoberal dom a robila sa veľká rekonštrukcia. Denne tu jazdilo veľa nákladných áut, takže sa prášilo a bol tu neporiadok. Samozrejme, že to odniesli aj naše vysoké okná.

Presklené fasády, priečelie, výklady, logá a ich umývanie a čistenie

Rozhodli sme sa teda, že si objednáme spoľahlivú upratovaciu firmu, aby nám okná dokonale vyčistila. Bolo však ťažké nájsť niekoho, kto má skúsenosti aj s výškovým umývaním okien. Naša posilňovňa má totiž dve poschodia a druhé poschodie je celé presklené. Potrebovali sme teda niekoho, kto sa vyzná aj v technológii práce vo výškach.

adali sme dlho a pozorne, až sme napokon natrafili na firmu A SERVIS LIPKA. Nepatrila síce k najlacnejším, ale podľa množstva kladných ohlasov a recenzií rozhodne k tým najkvalitnejším, ktoré sa v oblasti upratovania pohybujú. Do firmy som teda zavolal a dohovoril si termín. Už o dva dni k nám prišiel tím pracovníkov, ktorí sa dali hneď do práce.

Mali so sebou všetko, čo mohli potrebovať. Horolezeckú a speleologickú techniku, hydraulické ramená alebo vysokozdvižné plošiny. Bolo tak jednoznačne vidieť, že sa vo výškovom umývaní okien dokonale vyznajú. Firma má tiež svojich ľudí riadne preškolených, takže pre nás nepracovali dajakí neskúsení brigádnici.

Musím povedať, že som bol s firmou veľmi spokojný, pretože okná aj celé presklené poschodie bolo dokonale čisté, bez prachu, šmúh a ďalšej špiny. Na umývanie používajú špeciálnu technológiu a niekoľko vlastných, osvedčených trikov. Najprv dokonale umyjú okná vrátane rámov a parapetov zvnútra aj zvonku.

Umývanie okien a výkladov, zimných záhrad a pergol Prešov

Pracujú pritom rýchlo a dôkladne, takže nevynecha ani centimeter. Potom umytú plochu kladne utrú pomocou stierky s kvalitnou gumou. Táto stierka s gumenou lištou chráni sklo od možného poškriabania a poškodenia. Keď okná uschnú, vezmú do rúk bavlnenú tkaninu, ktorou začnú kúsok po kúsku leštiť všetky skleneplochy.

Nepoužívajú teda žiadne leštiace prostriedky, pretože nie sú vhodné. Už po krátkom čase zanechávajú na skle nepekné šmuhy, čím sa pokazí celkový dojem z dokonale umytých okien. Leštenie na sucho síce býva fyzicky oveľa náročnejšie, ale špičkový výsledok je podľa pracovníkov A SERVIS LIPKA inak nedosiahnuteľný.

Aby nám okná a presklená stena vydržali dlho čisté, firma aplikovala aj špeciálnu impregnáciu, ktorá zabezpečí, aby sa na skle neudržiaval prach a nečistoty. Dokonca ajniekoľko týždňov po ich odchode to vyzeralo, akokeby sme mali okná celkom nové, také boli čisté a lesklé. Firma A SERVIS teda u nás odviedla skutočne precíznu prácu odborníkov a my sme veľmi radi, že sme ich k nám do posilňovne pozvali.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.