v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Okná penziónu sú vďaka impregnácii od profesionálov vždy žiarivo čisté

Okná penziónu sú vďaka impregnácii od profesionálov vždy žiarivo čisté 16 jún

Náš penzión sa nachádza v centre mesta, takže je vyhľadávaný. Snažíme sa preto, aby sa tu hostia cítili vždy príjemne a radi sa k nám vracali. K tomu samozrejme patrí aj maximálna snaha spojená s každodennným poriadkom a čistotou. Toto snaženie sa nám darí napĺňať aj vďaka pomoci profesionálnej upratovacej spoločnosti A SERVIS LIPKA, ktorú sme si pred istým časom vybrali na internete.

Čím odstrániť lepidlo po strhnutých polepoch zo skla

Firma nás doslova nadchla kladnými ohlasmi a recenziami svojich klientov, ktoré prichádzali od súkromných osôb, podnikateľov, inštitúcií alebo firiem. Na ich odbornej práci oceňuejeme najmä skutočnosť, že vás nikdy nesklamú. Prídu vždy na čas, držia slovo, pracujú starostlivo a precízne, využívajú osvedčené technológie a kvalitné čistiace prostriedky.

Firma nám pomáha predovšetkým s čistením okien. Tie máme po celej sezóne špinavé, a tak potrebujú kompletné ošetrenie. Vždy keď od nás pracovníci firmy odchádza, vyzerajú okná penziónu ako nové. Verte tomu alebo nie, no dokonale čisté okná robia divy. Takéto výsledky firma dosahuje najmä vďaka skúsenostiam svojich pracovníkov.

A hneď po prvýkrát sme boli z ich práce nadšení. Aj preto sme sa rozhodli s nimi naďalej spolupracovať. Dnes sa chcem s vami podeliť aj o naše skúsenosti s prácou A SERVIS LIPKA. Ich technológia spočíva v starostlivom umytí okien čistým rozmykom a následným, veľmi dôkladným zotretím sklenenej plochy pomocou stierky s kvalitnou gumou. Práve gumená lišta okná dokonale chráni pred poškriabaním.

Keď okná celkom uschnú, môžu pracovníci firmy začať s ich leštením. Vďaka dlhoročným skúsenostiam využívajú tzv. trik suchého čistenia. Leštiace prípravky by ste teda u nich rozhodne nenašlu, pretože používajú len suchú a čistú bavlnenú tkaninu, ktorá dokáže dokonale vyleštiť každú sklenenú plochu. Aj keď je tento postup fyzicky náročnejší, prináša výborné výsledky, takže táto technika leštenia nemá konkurenciu.

Strhávanie a odstránenie polepov z výkladov

Spoločnosť má totiž v praxi spoľahlivo overené, že pri použití leštiacich prípravkov za mokra, sú po krátkom čase vidieť na oknách esteticky neprijateľné šmuhy a ťahy po leštení. A keď napríklad potrebujete aj náročnú službu výškového umývania okien, aj to vám firma ponúkne.

Tím pracovníkov A SERVIS sa skladá len z preškolených odborníkov, ktorí majú k dispozícii vysokozdvižnú plošinu, hydraulické ramená aj horolezeckú techniku. Komunikácia s nimi je vždy bezproblémová , pričom zákazníkovi vyjdú vždy v ústrety.

Kým sme objavili práve túto firmu, vystriedali sme snáď štyri iné, ale so žiadnou sme spokojní neboli. Vždy bol niekde problém. Raz firma poriadne meškala, inokedy umývanie okien doslova odbili. So spoločnosťou A SERVIS LIPKA sa nám nič podobné ešte nikdy nestalo, takže obojstranná spokojnosť bola a ostáva trvalou súčasťou našej spolupráce.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.