v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Internát má okná vysoko, a tak ich čistenie prenechávme na povolanejších

Internát má okná vysoko, a tak ich čistenie prenechávme na povolanejších 16 jún

Každý rok si pozývame na umývanie okien nášho internátu upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA. Okná nám umyjú vždy dokonale, keďže majú so sebou aj techniku ​​pre výškové umývanie, napr. horolezeckú a speleologickú techniku, hydraulické ramená alevo vysokozdvižné plošiny. S ich prácou sme vždy spokojní a nikdy nás nesklamali.

Ako strhnúť, odstrániť tieniace fólie z okien

Komunikácia bol a je na úrovni, takže celkom bezproblémová a výsledok ich práce dokonalý. Nemajú proste jedinú chybičku. Všetci pracovníci firmy dobre naladení, usmiati a presne vedia, čo robiť, aby sa práca skončila dobrým výsledkom.

Nie sú to však brigádnici, ktorí sa vo firmách striedajú ako na bežiacom páse. Firma má len preškolených pracovníkov, ktorí sa v umývaní okien vo výškach perfektne vyznajú. To je veľké plus tejto spoločnosti, pretože mnoho upratovacích firiem takúto službu neponúka.

Najskôr precízne umyjú všetky okná, a to aj parapety a rámy. Potom vezmú čistý rozmyvák a dôkladne uotrú okna aj pomocou stierky s kvalitnou gumou. Keď okná uschnú, vrhnú sa na leštenie. K tomu využívajú len bavlnenú tkaninu. Ide sa o ich vlastnú technológiu tzv. trik suchého leštenia. Bolo nám vysvetlené, že sa je to efektívna metóda ako zabezpečiť, aby okná boli lesklé a bez šmúh po dlhý čas.

Keď sa totiž okná leštia za mokra, po krátkom čase na skle vidieť ťahy po leštení a nevzhľadné šmuhy, ktoré pokazia celkový dojem z umytého okna. Takéto leštenie „na sucho“ je síce náročnejšie, ale to firme nevadí. Dôležitý je len výsledok a spokojnosť zákazníka. Okná vyleštená a umyté týmto spôsobom tak vydržia čisté dlhé týždne.

Odstránenie polepov z presklených plôch, výkladov priečelí v Bratislave

Niektorí študenti v našom internáte lepia na okná ajzne samolepky, takže po nich zostanú na oknách fľaky a nečistoty. Ale aj s tým si firma A SERVIS hravo poradí. Okná pri čistení nikdy nepoškriabu, sú prtiom starostliví a po samolepkách niet ani chýru, ani slychu.

Aby okná vydržali čistá ešte dlhšie, tak nám nedávno aplikovali špeciálnu nano impregnáciu. Ide o GlassProtect impregnáciu, ktorá má schopnosť hydrofobizácie a olejofobizacie, pričom okná získavajú samočistiacu schopnosť. Zabraňuje tiež uchyteniu plesní a vodného kameňa.

Okná internátu sú po vyčistení firmou A SERVIS LIPKA krásne čisté a lesknú sa už z diaľky. A my máme radosť, že našim študentom môžeme pripraviť pekné a kultúrne prostredie. Firma A SERVIS ponúka aj čistenie podláh, kobercov alebo fasád.

Dokonca už premýšľame, že ich pozveme aj na čistenie fasády celého internátu, pretože na niektorých miestach je špinavá, čo kazí celkový dojem z budovy. Sme teda veľmi radi, že sme na firmu pred rokmi narazili a nemusíme každú sezónu hľadať niekoho iného. Ďakujeme…

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.